Dívka vešla, sedla si, začala hrát na klavír a celý sál byl rázem v slzách. Když zjistíte proč, neubráníte se jim ani Vy!

Lorelai Mosnegutu žije život, jaký by si většina z nás ani nedovedla představit. Narodila se v Rumunsku se zdravotní deformací a navíc ji matka hned po narození opustila a nechala ji na pospas smrti.

Naštěstí je Lorelai šikovná, velmi inteligentní a rozhodná, což jí pomohlo, aby vyrostla a stala se člověkem, jakým je dnes. Má jen 14 let, ale pro nás je vítězkou! Lorelai nemá ruce, ale vše potřebné se naučila ovládat svými chodidly.
Tato dovednost jí dokonce poskytla šanci zúčastnit se známé talentové soutěže. Lorelai je adoptovaná a právě její adoptivní máma Vio ji přivedla k tomu, aby využila své šance naplno. Učila ji všechno dělat nohama. Když nastoupila do školy, znala už celou abecedu a nohama se naučila dokonce i psát. Je autorkou 10 menších děl a umění je její život.

Lorelai se věnuje zpěvu, umění, hře na klavír a psaní. Její vystoupení si můžete prohlédnout na následujícím videu. Toto video dojalo celý svět. Postižení neznamená, že člověk by neměl dále žít. Tato dívka je toho příkladem!