Simona Stašová slaví 69. narozeniny! Je plná energie a do důchodu se nechystá!

Simona Stašová, jedna z nejuznávanějších českých hereček, dnes slaví své 69. narozeniny. Její životní příběh je plný lásky, výzev a úspěchů. Herečka ztvárnila mnoho nezapomenutelných rolí a stále se aktivně věnuje svému umění. Přestože v lásce neměla příliš štěstí, dokázala se vždy vzpamatovat a jít dál.

View this post on Instagram

A post shared by Simona Stašová Official (@simonastasova)

Začátky kariéry a rodinný život

Simona Stašová se narodila 19. března 1955 v Praze. Je dcerou legendární herečky Jiřiny Bohdalové, což jí přineslo nelehký úkol stát se vlastní osobností a vybudovat si vlastní kariéru. Svého rozhodnutí věnovat se herecké profesi však nikdy nelitovala.

Po ukončení studia na DAMU začala Stašová hrát v různých divadlech a postupem času si získávala značnou popularitu. Její výjimečný talent a schopnost se převtělit do různých rolí jí zajišťovaly neustálé angažmá a obdiv fanoušků.

Simona Stašová se třikrát vdala a má dvě děti. Její prvním manželem byl Ital Eusebio Ciccotti, se kterým měla syna Marka. Jejich manželství však skončilo rozvodem po osmi letech. Druhým manželem byl její kolega Pavel Trávníček, ale jejich pětiletý vztah také nepřežil zkoušku času. Třetí manžel byl Pavel Skřípals ním má syna Vojtěcha. Toto manželství bohužel také nevydrželo.

Herecké úspěchy a významné role

Simona Stašová se proslavila svou výjimečnou hereckou schopností a talentem. Ztvárnila mnoho nezapomenutelných rolí v divadle, filmu i televizi. Její výkony byly oceněny mnoha prestižními cenami a její jméno se zapsalo do zlatých dějin českého umění.

Mezi její nejznámější role patří například postava Káči v seriálu „Chalupáři“ nebo role Marty v filmu „Pelíšky“. Její herecký projev je plný emocí a autenticity, což ji činí jednou z nejvýraznějších postav českého filmu a televize.

Lásku si nechává pro sebe

I když Simona Stašová prožila tři neúspěšná manželství, nezanevřela na lásku. Není však příliš sdílná ohledně svého soukromí a nechává si osobní věci pro sebe. Mnoho lidí se zajímá o její soukromý život, ale herečka se drží zásady, že soukromí je soukromí.

Simona Stašová se vždycky zajímala o umění a kulturu. Její lásku ke svému povolání předává i svým studentům na DAMU, kde působí jako pedagožka. Její herecký talent a zkušenosti jsou pro mladé herce neocenitelnou inspirací.

Aktivní na sociálních sítích

Navzdory svému věku je Simona Stašová velmi aktivní na sociálních sítích. Sleduje ji desetitisíce fanoušků, kteří ji obdivují nejen pro její herecké výkony, ale také pro její přirozenost a autenticitu. Stašová sdílí s fanoušky své radosti i starosti a je jim blízká.

Oslavenkyně plná energie

Simona Stašová se stále drží v kondici a neplánuje odejít do důchodu. Její energie a vášeň pro umění ji udržují mladou a plnou života. I přes životní výzvy, které přišly, se vždy dokázala zvednout a jít dál.

Věrní fanoušci Simony Stašové se mohou těšit na další herecké výkony a inspirovat se jejím nezlomným duchem. Herečka stále překonává sama sebe a ukazuje, že věk není pro plnění snů překážkou.