Skandál z Buckinghamského paláce, který otřásl celým světem! Fakta, která se dostávají ven, šokují. Princ Charles spal s vlastní sestrou

Britská královská rodina byla vždy zdrojem pikantních událostí, které jitřily pozornost médií i milovníků senzací po celém světě. Vždy, když vycházejí najevo přísně střežená tajemství, všichni hltají zprávy se zatajeným dechem. Jeden z takových drbů nedávno prosákl z kuloárů královské rodiny. Podle exkluzivních informací zasvěcených osob korunní princ Velké Británie Charles po mnoho let udržoval mimomanželský poměr se svou vlastní sestrou!

Sexuální aféra se sestrou a švagrem

Šokující odhalení přišlo téměř třiadvacet let po smrti Charlesovy manželky lady Diany. Ta během jejich manželství trpěla psychickými problémy kvůli mimomanželskému a médii hojně propíranému vztahu svého muže s vévodkyní Camillou z Cornwallu, s níž se po Dianině smrti oženil. Vyšlo ale najevo, že vztahová situace následníka trůnu byla ještě mnohem komplikovanější, než se na první pohled zdálo.

Zdá se, že nejenže Charles byl Dianě nevěrný, ale se svou tehdejší milenkou Camillou se zapojil také do milostného čtyřúhelníku spolu se svou sestrou Annou a jejím manželem Andrzejem.

Čtěte také: Recept na nejlepší „pudingáče“, po kterých si pochutná celá rodina

Princezna Anna měla přirozeně mnoho příležitostí setkávat se se svým bratrem a dokázala zinscenovat takové situace, ve kterých nikoho ani ve snu nenapadlo podezřívat ji z tajného románku s vlastním bratrem.

Na vztah budou vždycky tři

Aféru vytáhli na světlo světa tvůrci šokujícího televizního seriálu Koruna (The Crown), která pojednává o životě Alžběty II. a královské rodiny v Buckinghamském paláci. Kromě jiných událostí se dotkla právě také tématu věrnosti a milostných vztahů korunního prince, který rozhodně nikdy neplatil za svatouška. V příběhu zobrazeném v seriálu se Anna stala svědkem situace, kdy byla Charlesovi vybírána nastávající manželka. Poté přiznala, že v bratrově vztahu budou už navždy tři lidé, tedy Charles, jeho manželka a Anna.