Skandály na Andělech: Hádka mezi Klusem a manželkou, opilci na zemi a spoustu dalších!

Andělská noc je každoroční událost, kterou si čeští hudebníci připomínají své úspěchy. Velký počet vystoupení, emotivní okamžiky, ale také hádky a překvapivá setkání jsou nedílnou součástí tohoto hudebního večera. Po skončení oficiálního přenosu na televizi se však začíná odhalovat druhá strana mince. Hádky, opilí účastníci a neočekávaná setkání přicházejí na světlo.

View this post on Instagram

A post shared by Ceny Anděl (@ceny_andel)

Hádka Kluse s manželkou

Jedním z největších překvapení byla hádka mezi zpěvákem Tomášem Klusem a jeho manželkou. Během afterparty došlo k ostrému verbálnímu střetu, který přilákal pozornost všech přítomných. Jejich hádka byla velmi intenzivní a někteří svědkové tvrdí, že by se mohla vyvinout ve fyzický konflikt. Naštěstí se situace uklidnila a Klus s manželkou se nakonec rozhodli opustit akci.

Čtěte také: Koupila ruinu za pár šupů, dnes má hodnotu přes 15 milionů korun!

View this post on Instagram

A post shared by Tomáš Klus (@tomas_klus)

Opilci na zemi

Po skončení přenosu z Andělské noci se někteří hosté příliš neovládli a jejich noční dobrodružství skončila na zemi. Fotografie opilých účastníků se rychle rozšířily po sociálních sítích a staly se terčem posměchu. I přes snahu organizátorů udržet atmosféru příjemnou a respektovatelnou, někteří lidé si na Andělské noci dovolili příliš mnoho. Tito opilí návštěvníci si neuvědomili, že jejich chování může mít negativní dopad na jejich pověst i na pověst samotné události.

Odchod z akce

Někteří hosté se rozhodli zůstat na akci až do samého konce. Tito lidé se nechtěli nechat unést nadšením a chtěli si užít každou minutu. Jejich oddanost a touha zůstat v andělském prostředí byla obdivuhodná. Někteří z těchto věrných hostů Andělské noci byli i sami umělci, kteří chtěli podpořit své kolegy a užít si atmosféru ve společnosti ostatních hudebníků.

Na druhou stranu byli také umělci, kteří se rozhodli odejít dříve a ukončit večer podle svého uvážení. Důvody jejich odchodu se liší – od únavy a vyčerpání po jiné závazky a povinnosti. Andělská noc je pro mnohé nezapomenutelným zážitkem a každý si ji prožívá až do konce podle svých možností a přání.