Školní kamera zachytila děsivé záběry. Co je způsobilo?

Školní chodby jsou pro mnoho dětí i učitelů velmi děsivé. Ještě děsivější mohou být ve 3 ráno, když se kolem začnou pohybovat věci. Právě to zachytila bezpečnostní kamera v irské škole, která je pověstná strašením. Záznam jasně prokazuje, že se po chodbách prochází duchové. Záznam z kamery je velmi děsivý a byl pořízen ve 3 hodiny ráno jen pár týdnů před Halloweenem.

https://www.today.com/

Strašidelná nahrávka

Ve tři hodiny ráno se začnou najednou školní skříňky otřásat, papíry z nich létají ven a dveře bouchají. Najednou plastová cedule na podlaze spadne, aniž by se někdo objevil v záběru. Jakmile viděl tento záznam zástupce ředitele Deerparku Aaron Wolfe, ihned poslal záběry také řediteli školy Kevinu Barrymu. Ani jeden z nich nemohl pochopit, jak se něco takového mohlo stát.

https://www.today.com/

Zástupce ředitele pracuje ve škole teprve rok a zaměstnanci ho již na začátku jeho kariéry v místní škole upozorňovali na podivné události. Již v minulosti totiž docházelo. Někdy se jednalo o nepřirozený chlad na chodbách, který se pohyboval z místa na místo. Jindy bylo na chodbách slyšet zvuky pláče. Mnoho lidí řeklo, že zažilo ve škole nadpřirozené události.

https://www.today.com/

Proč se to děje?

Tato irská škola nemá ve své historii žádnou děsivou nebo krvavou historku, která by mohla být vysvětlením nadpřirozených událostí. „Škola je postavena na místě známém jako Green Gallows,“ řekl Wolfe. „V 19. století zde byli věšeni zločinci. To jsme zjistili až v pondělí. Hospoda poblíž se ve skutečnosti jmenuje Šibenice.“ Až do této chvíle o tom nikdo nevěděl.

https://www.today.com/

Podle některých se jednalo pouze o žert před Halloweenem. Podle zástupce ředitele i samotného ředitele školy je to velmi nepravděpodobné. Jevy se objevovaly již v minulosti a dveře skříňky se neotevřou, pokud se neotočí západka. Navíc okno za skříňkou otevřené nebylo. Wolfe nevěří, že ve škole straší, ale jistě by na školních chodbách nechtěl stát uprostřed noci.

Zdroj: today.com