Šla těhotná na ultrazvuk, ale na tváří ji z toho, co tam viděla, ztuhl úsměv: Tohle nečekal ani samotný lékař – podívejte se, varuje ostatní

Kelly Lewisová s manželem se velmi těšili z očekávaného prvního potomka. Měla se jim narodit holčička. Obyčejná pravidelná prohlídka v nemocnici u gynekologa a kontrolní ultrazvuk plodu se však proměnily v něco nečekaného a neskutečného, co oba mladé lidi zasáhlo do konce života. Co se tedy vlastně přihodilo těmto mladým nastávajícím rodičům?

Ultrazvuk s poselstvím zdraví a štěstí?

Mladá šestadvacetiletá Kelly se jako vždy u svého lékaře uvelebila na vyšetřovací lůžko a s manželem se těšili, že na ultrazvuku opět uvidí svou dcerku, která se měla co nevidět narodit. Spatřili však něco, co nemohli selským rozumem pochopit. Na ultrazvuku uviděli velice zvláštní úkaz:

  • Při podrobném sledování snímku byli schopni rozpoznat u miminka siluetu anděla, která byla umístěná nad jeho tělíčkem
  • Anděl vypadal tak, jako by dítěti posílal polibek

Nejen lékař, ale hlavně matka a otec byli značně šokováni. Zároveň ale považovali zjevení anděla na ultrazvuku svého dítěte za určité poselství, že dcera bude zdravá, šťastná a nikdy se ji nic zlého nestane.

Čtěte také: Poslechla jsem radu staršího muže a nohy jsem si ponořila do vody s jedlou sodou. Po několika minutách jsem zjistila, že to, co tvrdil, opravdu funguje!

Jméno s andělskou vzpomínkou

Kelly se rozhodla, že své dcerce dá velice poetické a symbolické jméno, které bude spojeno se zážitkem, který spolu s partnerem před jejím narozením prožili a bude jakousi věčnou vzpomínkou. Rozhodli se holčičku pojmenovat Harper, neboli „harfistka“. Tohle jméno zvolila Kelly s manželem proto, že andělé ve svých vyobrazeních mívají často harfy.

Andělský život pro Harper?

Dodnes si rodiče malé Harper neumí vysvětlit to, co tehdy před narozením své dcery na ultrazvuku viděli. Že by byl zjevený anděl opravdu poselstvím naděje, že jejich dítě bude mít dokonalý, doslova andělský život? Tak jako tak, Kelly s manželem rozhodně těší ta skutečnost, že dcerka má pevné zdraví a je veselou a usměvavou holčičkou, která rozdává radost všem v okolí.