Sledujte neslyšící holčičku, když poprvé pomocí naslouchátka uslyší hlas její matky

Když se Charly narodila, vše bylo v pořádku. Štěstí rodičů ale netrvalo dlouho. Když jí byly pouhé dva měsíce, lékaři zjistili, že přišla o sluch. Nikdy neslyšela hlas své matky. Až do teď. Díky naslouchátkům jí to bylo poprvé v životě umožněno. Její maminka natočila video, jak holčička zareagovala, když ji poprvé nasadili naslouchátka a ona ji konečně uslyšela.

Miluji tě, Charly

Když maminka řekla tato slova, stalo se něco neuvěřitelného. Miminko mělo z nového zvuku neuvěřitelnou radost. Začalo se vrtět a radovat. Nakonec se malá holčička zcela rozplakala. Tak moc velkou radost měla z toho, že slyší svou maminku. Je překvapivé, že tak silné emoce cítí i docela malé miminko.

Malá Charly nemohla zadržet slzy

Video je opravdu dojemné a k slzám dovedlo i nejednoho dospělého. Jak to, že Charly ztratila sluch? Když se narodila, vypadala jako zdravé miminko. Rodiče si ale brzy všimli, že nereaguje na zvuky ani hlasy. Proto ji vzali k lékaři. Ti provedli testy sluchu a přišli se smutnou diagnózou.

Čtěte také: Tento psychologický test je hitem po celém světě. Vidíte jenom obyčejný strom? Tak se podívejte blíže. Ta, kterou vidíte jako první, je pro vás klíčová

  • Charly má vážnou poruchu sluchu
  • musí nosit naslouchátka

Maminka byla zdrcená. Nikdo v její ani manželově rodině na problémy se sluchem nikdy netrpěl. I přes všechny problémy ale byla šťastná, že Charly je zdravá a krásná holčička. To, že je neslyšící, ji nemůže zabránit v tom, aby byla v životě šťastná. „Byla jsem v šoku, ale vlastně to není vůbec tak hrozné, jak jsem si na začátku myslela. Budeme naši holčičku podporovat, aby v životě dosáhla toho, co si bude přát.“

Díky naslouchátkům malá Charly konečně začala slyšet. To je důležité pro dětský vývoj, a tak začala dělat velké pokroky. Bude se tak moct naučit mluvit a snadněji komunikovat s okolím. Rodiče jsou šťastní a už se těší, až se společně s Charly budou učit nová slova. Zároveň se nemohou dočkat, až ji poprvé uslyší říkat mami a tati.