Smíchejte 3 ingredience a zbavíte se křečových žil a otoků!

Mnoho žen i mužů po celém světě trpí nepříjemnými příznaky křečových žil, z nichž jsou některé způsobeny genetickou predispozicí nebo životním stylem. V každém případě byste je ale neměli podceňovat a začít s léčbou, jakmile se u vás projeví. Na léčbu vám postačí tři jednoduché ingredience, díky kterým se můžete zbavit nepříjemných bolestí.

Včasná léčba je nezbytná, jinak může dojít k vážným zdravotním komplikacím, jako jsou bércové vředy, křečové žíly nebo plicní embolie. Vznik křečových žil je do určité míry závisí na dědičných faktorech, ale i přesto byste se měli věnovat jejich prevenci. Jakmile zaznamenáte první příznaky, měli byste přejít k jejich léčbě, protože rok od roku budou potíže větší a větší.

Jednoduchý recept na vaše problémy!

K výrobě osvědčené a zcela přírodní léčby na křečové žíly budete potřebovat ½ šálku nastrouhané mrkve, ½ šálku aloe vera a jablečný ocet. V první řadě mrkev a aloe vera rozmixujte ve stolním mixéru. Stejně dobře poslouží také mixér na smoothie. Po dokončení přidejte jablečný ocet a důkladně promíchejte. Počkejte, dokud nezískáte krémovou hmotu a poté přelijte směs do čisté nádoby.

Čtěte také: K čemu je díra, kterou najdeme u všech bot? Pravděpodobně to netušíte

Jak na aplikaci?

Krémovou kompozici jednoduše naneste na postiženou pokožku, kde máte křečové žíly nebo otoky. Nechte krém působit po dobu 30 minut a poté ho důkladně umyjte velkým množstvím čisté vody. Pro dosažení ještě lepších výsledků tento proces opakujte vždy ráno dvakrát až třikrát týdně. Po několika týdnech uvidíte viditelné změny a budete velmi rádi, že jste začali s léčbou tohoto zdravotního problému včas.

Nejlepší je vždy prevence

Začít léčbu je pochopitelně důležité, ale ještě důležitější je prevence. Nejlepší je pravidelný pohyb, který pomůže celému tělu. Plavání, rychlá chůze nebo jízda na kole jsou na křečové žíly ideální. Střídání studené a teplé vody se také hodně doporučuje, protože tato koupel zlepší krevní oběh i krevní tlak. Při sezení se nedoporučuje dávat nohu přes nohu, a proto byste se tohoto zvyku měli rychle zbavit.