David Hampl
20 února, 2020

Všichni toužíme po krásné, zdravé a čisté pleti. Především ženy mají neustálou touhu a péči o svou pleť. Chtějí vypadat krásně a elegantně, a k tomu je nádherná a svěží pleť jednoduše potřeba. Ne vždy ovšem za krásou člověka stojí čistá pleť. Samozřejmě je důležité, jaký je člověk ve skutečnosti uvnitř, jaká je jeho vnitřní krása, ale o tom až jindy. Nás dnes bude zajímat starost o pleť, především v oblasti tváře. Jde totiž o místo na těle, které nejvíce vystavujeme a působí tak ni nejvíce vlivů z okolního prostředí. Chceme-li tedy, aby vypadala stále dokonale, musíme se o ni umět starat.

100 % přírodní

Na péči o pleť si samozřejmě můžeme pořídit nespočet krémů, mastí a olejíčků, které nám podle reklam zaručí nádhernou a mladistvou pokožku. Budeme po nich vypadat stále skvěle a nikdo tak neodhadne náš věk. Tyto kosmetické produkty, které zakoupíme v obchodech mají ovšem své nevýhody. Jednak mnohé z nich obsahují zbytečné množství chemických látek, které mohou ublížit, a za druhé umí být dosti finančně nákladné. Z toho důvodu je lepší zvolit variantu přírodní, a tím pádem i levnější. Jednu pro vás máme.

Ušetříte čas i peníze

Toužíte-li po opravdu čisté, krásné, svěží a mladistvé pleti, vykašlete se na drahé kosmetické výrobky a vyrobte si raději 100 % přírodní krém, který se o všechno postará. Budete překvapeni, jak dokonale účinkuje už po pár dnech. Zvládnete si ho vyrobit i sami, takže ušetříte nejen peníze, ale i čas. K jeho výrobě budete potřebovat: kokosový olej a jedlou sodu. Obě látky spolu dobře smíchejte a nechejte je chvíli vzájemně propojovat. Následně můžete krém začít používat.

Mladá a krásná

Kokosový olej zvlhčuje pokožku obličeje a má antibakteriální účinky. Spolu s jednou sodou dokáže pleť dokonale vyčistit, takže budete vypadat naprosto jasně a mladě. Jednou týdně si krém naneste na pleť obličeje, nechte ho tam 20 minut a poté opláchněte. Začnou se dít zázraky.

Sdílejte článek