Smíchejte tyto 2 přírodní ingredience a mravence navždy vyženete z domova: Garantuji vám, že po tomhle už se nikdy nevrátí!

Tak jako je internet plný zázračných receptů, které podpoří růst vašich vlasů, tak v něm najdete i spoustu domácích a přírodních směsí, které vás zbaví problémů s mravenci bez použití silných repelentů, ve kterých je plno nezdravé chemie. I my jsme si pro vás připravili recept, který je super účinný a zabírá během pár chvil. Uvidíte, že po mravencích bude veta a vy už před nimi nebudete muset ukrývat med, sirupy nebo cukrovinky ze stolu.

Připravte si rychlou past na mravence

Mravenci cestují do našich domovů nejvíce brzy z jara a během léta. Jsou to zvědaví průzkumníci, kteří se snaží sehnat potravu, kde se dá. A tak jednoho dne možná navštíví i vás. Nic si z toho nedělejte. Jsou v podstatě neškodní, avšak nikdo nechce, aby se mu po pokoji procházeli tito nezvaní návštěvníci. Jakmile se objeví, musíte rychle reagovat. Zmapujte svůj domov a najděte trasy, které mravenci využívají. V dalším kroku si namíchejte náš rychlý domácí „repelent“. Připravte si

  • jedlou sodu
  • moučkový cukr
  • zavařovací sklenici větší velikosti

Domácí repelent vás zbaví nejen mravenců ale i much

Smíchejte tyto dvě přísady a nasypte je do zavařovací sklenice. Množství nemusí být příliš velké. Záleží na sklenici. Směs by měla pokrýt alespoň dva centimetry od spodku zavařovačky. Nyní vaši pastičku dejte tam, kudy mravenci rádi chodí či přímo k hnízdu, pokud se zabydlili u vás doma. Tento repelent je dobrý nejen na mravence, ale i na mouchy a další hmyz.

Čtěte také: Karel Gott má hotový svůj hrob. Vdova Ivana poté udělala TOTO a dotkla se srdcí všech fanoušků

Jak to funguje?

Jednoduše. Vůni cukru málokterý hmyz odolá a o mravencích to platí dvojnásob. Sladké je většinou přesně to, co ve vašem domově hledají a odnášejí domů. Jakmile ucítí vůni cukru, okamžitě za ní půjdou. Jakmile ale začnou tuto směs konzumovat, jedlá soda začne působit. Nafoukne hmyzí tělíčka a zahubí je. A váš problém je tím jednou pro vždy vyřešen.