David Hampl
30 listopadu, 2019

Svatba je obvykle událost, kde se hosté baví a také radují. Událost, kde si budoucí novomanželé řeknou své ano, a tak potvrdí velkou lásku. Následuje veselení až do brzkých ranních hodin. A každý pochopitelně chce, aby to byla právě jeho svatba, která bude tou dokonalou. Tato k tomu měla velmi blízko, ale nakonec se jednalo o nejsmutnější svatbu, která se kdy udála

Všechno bylo dokonalé

Kdyby svatba neskončila tak, jak každý pozvaný očekával, byla by to patrně nejkrásnější svatba, které se hosté kdy účastnili. Vybráno bylo nádherné místo, nechyběla nádherná výzdoba, řada příjemných překvapení, nebo i krásná nevěsta Maia. Ta však už v době, kdy kráčela k oltáři věděla, že to nebude tak dokonalé, jak to vypadá.

Ženich byl těžce nemocný

Jejím vyvoleným byl Navaro, který byl její velká láska. Oba se velmi milovali a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohli mít jakékoliv problémy. Osud je však nevyzpytatelný a zdravotní problém se může objevit u každého člověka. V tomto případě to byl bohužel právě Navaro, kterému lékaři diagnostikovali zhoubný nádor na mozku. Zároveň mu sdělili, že jeho šance na vyléčení, a tedy na přežití jsou nulové.

Zbývalo jenom pár hodin

Navaro Herberta a Maia Falwasser trvali na tom, že chtějí mít svatbu. Uspořádali ji a pozvali všechny své známé. Byl to velmi dojemný obřad, na kterém si oba dva řekli své ano. Oba dva, ale i pozvaní lidé věděli, jaký je zdravotní stav ženicha. A věděli i to, že mu nezbývají dny, ale že mu zbývají spíše hodiny. I proto byla tato svatba tak smutná.

Druhý den už nežil

Druhý den po svatbě nastal velký smutek. I když každý doufal, že se stane nějaký zázrak, nestalo se. Potvrdila se slova lékařů, že nádor na mozku muže ohrožuje na životě a moc času mu už nezbývá. Maia následující dny proplakala, ale zároveň byla šťastná, že mohla své celoživotní lásce dopřát jeden z nejkrásnějších zážitků, které vždy prožil.

Sdílejte článek