Nastartujte metabolismus a zhubněte s nápojem ze zázvoru, skořice a citronové šťávy -
Menu

Nastartujte metabolismus a zhubněte s nápojem ze zázvoru, skořice a citronové šťávy

No upřímně, kdo by nechtěl být o 7 kg lehčí, že? Pravda je taková, že se jedná o přání téměř každé ženy na této planetě. I přestože v dnešní době můžeme na internetu nalézt řadu způsobů a možností, jak efektivně a rychle zhubnout, najít ten účinný způsob vhodný přímo pro nás, už tak lehké není.

Hubnutí je vždy individuální

Jako první je nutné si uvědomit, že efektivním způsobem je změna našich každodenních návyků, zejména pak ve stravě a aktivitách, které děláme. Právě tyto dva aspekty vedou k urychlení látkové výměny, což by mělo být naším prvním dílčím cílem v honbě za naší vysněnou postavou. Protože jsou však tyto procesy u každého z nás odlišné, může trvat různou dobu, než se dostaví očekávané výsledky. To byste měli mít vždy na paměti a nevzdávat proces hubnutí ihned, co se nedostaví první výsledky!

Jak už jsme zmiňovali, Vaším cílem je zrychlit Váš metabolismus. To znamená, že se musíte začít zdravě stravovat a zahrnout do své každodenní rutiny pravidelné cvičení. Jinými slovy musíte říct sladkým dobrotám a pochutinám z fast foodů jednou provždy „sbohem“!

Pomocník, který funguje

Dodržíte-li tyto dvě jednoduchá pravidla, pak se očekávané výsledky jistě brzy dostaví! Abychom Vám však s hubnutím ještě více pomohli a celý tento proces urychlili, prozradíme Vám jedno malé tajemství, o které se s námi podělila kamarádka!

Jde o zázračný nápoj, který nastartuje Váš metabolismus, a tedy i celý proces hubnutí!

Co budete potřebovat?

 • 1 ČL mletého zázvoru/případně čerstvého nastrouhaného
 • 1 citrón
 • 1 svazek petržele
 • 500 ml vody
 • špetku skořice
 •  1 PL octa

Jak nápoj připravit?

 1. Připravte si hrnce s vroucí vodou a do něj vložte všechny výše zmíněné suroviny. Petžel a Citrón by měly být nakrájené nadrobno.
 2. Vše vařte cca 5-10 minut.
 3. Následně odvar přeceďte a nalijte ho samotný do nádoby, nejlépe skleněné, kde ho nechte vychladnout.

Jak nápoj správně konzumovat?

 • Výsledný odvar byste měli konzumovat jednou denně, ideálně vždy před spaním.
 • Jedna dávka by měla zahrnovat 150-200 ml tekutiny.

Jaký bude výsledek?

Tento velice chutný nápoj Vám pomůže nastartovat a urychlit Váš metabolismus během noci, což Vám pomůže v procesu hubnutí v následujících týdne užívání.

Proč se nápoj skládá zrovna z těchto surovin?

Mějte vždy na paměti, že suroviny nebyly zvoleny náhodně, tudíž není dobré bez řádného důvodu jakoukoli surovinu vynechat, ale v případě alergií a jiných vážných zdravotních stavů samozřejmě pro Vás nevhodné suroviny vynechte.

 • Citrón je skvělý podporovatel trávení. Před spaním byste také nikdy neměli jíst těžká jídla, neboť žaludek pak zbytečně během noci trápíte a prodlužujete proces trávení.
 • Petržel je močopudná surovina, která skvěle bojuje proti otokům a pomáhá snižovat i množství tkáňového moku. Máte-li problém se zadržováním tekutin v těle, pak je pro Vás petrže jasný pomocník.
 • Zázvor je zkrátka božský lék téměř na vše. Má protizánětlivé účinky, díky čemuž dochází k odstranění poruch trávení v zažívacím systému. Účinně odstraňuje škodící parazity a toxiny z Vašeho tlustého střeva, čímž Vaše tělo brání před zdravotními problémy.
 • Ocet se může zdát zvláštní, ale je to „konzervační“ surovina, která Vám pomůže zakonzervovat účinné a zdraví prospěšné látky v nápoji v aktivní formě po delší dobu.
 • Skořice pak dodá nápoji nejen dokonalou chuť, ale zároveň Vám pomůže eliminovat náhlé večerní pocity hladu a chutí na sladké.

Nevěříte? Vyzkoušejte! Pokud tento nápoj zařadíte do své zdravé stravy, pak můžete očekávat, že se výsledky Vašeho snažení dostaví rychleji a Vy si tak stihnete ještě naplno užít léto!

Zdroj fotografií: pixabay.com

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Nikdy jste neviděli krásnější vlnky! Žena objevila naprosto geniální způsob,…

Ondulace často ničí vlasy. Pokusy o vytvoření čarokrásných kudrlinek z naší rovné kštice někdy nemusejí dopadnout podle očekávání a někdy…
TIPY A TRIKY

Několik let visel soused na dveře sáčky s vodou. Když…

Lidé mají mnoho podivných zvyků, které děsí a matou jejich sousedy. Tenhle zvyk znepokojoval všechny lidi v okolí, dokud nezjistili,…
PR články

Jaké budou vaše Velikonoce 2020?

Za necelý měsíc tu máme Velikonoce. Velikonoční pondělí letos připadá na 13. dubna, obchody lákají na sváteční výzdobu již…
TIPY A TRIKY

Korektury bakalářských a diplomových prací, překlady anotací a resumé

Odevzdání bakalářské či diplomové práce předchází několik desítek až stovek hodin práce u počítače. Pokud nechcete, aby vaše odborná…
KRÁSA A MÓDA

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími zelenými kameny ve špercích

Každá žena ten pocit čas od času zažije: stojí před zrcadlem, oblečení i účes dokonalost sama, ale něco tomu…
TIPY A TRIKY

Mnoho mladých lidí se vrací do minulosti. Čerpá moudrost svých…

Vztah mezi vnoučaty a prarodiči je velmi zvláštní. Zatímco prarodiče se chovají jako autorita a poskytují bezpodmínečnou lásku, dostanou se…