Snídejte tento nápoj a tuk v oblasti břicha bude velmi brzy minulostí -
Menu

Snídejte tento nápoj a tuk v oblasti břicha bude velmi brzy minulostí

Kdo se rozhodne hubnout, ten velmi dobře ví, že existují různé problematické partie, kde to není zase až tak jednoduché. A jednou takovou konkrétní partii je rozhodně i břicho. U něho se doporučuje hlavně cvičení, které bude spojeno s tím, že budou tuky spalovány právě díky pohybu. Zapomínat však nelze také na to, že jsou i jiné cesty, jak tuto partii zmenšit. Pomoci může jedinečná a správná snídaně.

Obsahuje vše, co potřebujete

Hlavním unikátem dané snídaně je rozhodně to, že obsahuje úplně všechno, co potřebujete k tomu, aby vám hubnutí šlo jako po másle. A to proto, že hned po ránu nastartujete svůj metabolismus, který má pochopitelně velký vliv i na to, jak rychle spalujete tukové zásoby. Dále nezapomínejte na to, že daná snídaně obsahuje i mnoho vitamínů a také minerálů, díky čemuž zajistíte, že vaše tělo bude i perfektně zdravé a bude také správně fungovat. To poslední, na co se zaměřit, je také fakt, že můžete díky danému složení prospět i vaší kráse. Konkrétně potom v oblasti vaší pokožky.

Zlepšíte také své trávení

Je prokázáno, že i špatné trávení může mít přímý vliv na to, zda vám jde hubnutí dobře, nebo špatně. Pokud jde o situaci číslo dvě, mluvíme o takzvaném líném střevě. Trávicí systém nepracuje jak má a to má vliv i na to, že vaše tuky zůstávají stále v oblasti břicha. Především díky obsahu vlákniny dojde k tomu, že bude vaše střevo pracovat jak má. Navíc zajistíte i to, že bude vyčištěno od všeho nežádoucího. Čistá střeva se navíc podepisují i na celkové imunitě lidského těla, která bude v pořádku a vy tak budete chráněni před řadou nemocí.

Co budete potřebovat?

Není třeba se obávat, že by byl tento nápoj jakkoliv komplikovaný na přípravu, jelikož opak je pravdou. Potvrzují to především jednotlivé ingredience, které budete k přípravě potřebovat. Základem je:

  • 1 nízkotučný bílý jogurt
  • 5 sušených švestek
  • 1 lžíce lněných semínek
  • 2 lžíce ovesných vloček
  • 1 lžíce kvalitního kakaa

Jak postupovat při přípravě?

Jsou hned dvě možnosti, jak by mohla vaše snídaně vypadat. Ta první je spojena s tím, že se inspirujete servírováním musli. To znamená, že jogurt smícháte s kakaem a následně vložíte do misky. Do té poté vložíte samotné švestky, sypete ovesnými vločkami a také lněným semínkem. Jídlo skvěle vypadá a bude také velmi dobře chutnat.

Druhá možnost je ještě jednodušší variantou na tuto zázračnou snídani. Nemusíte si s ničím dělat hlavu, jelikož všechny suroviny pouze vložíte do mixéru a poté ho pustíte. Mixujete do doby, než vznikne hladký nápoj. Pokud by byl příliš hustý, je možné přidat trochu mléka, popřípadě také trochu vody. Forma konzumace této snídaně je také samozřejmé. Nápoj jednoduše vypijete.

Připravujte večer, konzumujte ráno

Unikátem daného receptu na zdravou snídani na hubnutí je také to, že h nepřipravujete ráno. A to znamená, že nebudete muset ani dříve stávat. Příprava této snídaně by měla proběhnout vždy večer. Následně ji uskladněte v lednici, kde dojde k tomu, že se lépe uleží a chutě se také lépe propojí. Konzumace následně proběhne klasicky ráno. Výhodou je i to, že nemusíte dříve stávat, jelikož snídani tak budete mít již připravenou ke konzumaci.

Konzumujte pravidelně

Ideální je jíst tuto snídani pravidelně, nejlépe několikrát do týdne. Že je to pravé, to poznáte už první dny. Po jídle zjistíte, že se ve vašem těle něco děje. Že se střeva postupně začínají hýbat a že dochází  tomu, že se rozbíhá metabolismus a také samotné trávení. Že je to nejlepší snídaně při dietě se potvrdí i následně, jelikož uvidíte, jak efektivně budete ztrácet kilogramy. A to právě o v oblasti problémových partií, kterou břicho stoprocentně je.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Přirozený způsob, jak mít hladké podpatky na předpis naší babičky.…

Boj s hrubými patami je nikdy nekončící procedurou, kterou mnozí opakují den, co den a stále bez výsledku. Je zbytečné utrácet…
KRÁSA A MÓDA

Zubního kamene a zápachu z úst vás zbaví jednoduše věc,…

Zubní kamen a zubní plak jsou velice nepříjemné. V ústech se pravidelně tvoří a ne vždy se je podaří zcela odstranit…
KRÁSA A MÓDA

Střední dlouhé vlasy: ideální pro každou ženu, atraktivní účesy, díky…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a…
KRÁSA A MÓDA

6 účinných a jednoduchých způsobů, jak se zbavit zubního kamene…

Krásné zuby a příjemný dech jsou v současnosti jednou z velmi důležitých věcí jak v osobním, tak profesním životě. Prostřednictvím úsměvu totiž působíme…
KRÁSA A MÓDA

Zbavte se křečových žil navždy zcela přirozeným způsobem – tajemství…

Křečové žíly neboli varixy patří mezi jedno z velmi častých onemocnění. Obecně platí, že ženy se s křečovými žilami potýkají mnohem častěji…
KRÁSA A MÓDA

Žena zašla ke kadeřnici a díky účesu omládla o 10…

Jedno staré rčení říká, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Většina žen si toho je velmi dobře vědoma, a…