Snídejte tento nápoj a tuk v oblasti břicha bude velmi brzy minulostí -
Menu

Snídejte tento nápoj a tuk v oblasti břicha bude velmi brzy minulostí

Kdo se rozhodne hubnout, ten velmi dobře ví, že existují různé problematické partie, kde to není zase až tak jednoduché. A jednou takovou konkrétní partii je rozhodně i břicho. U něho se doporučuje hlavně cvičení, které bude spojeno s tím, že budou tuky spalovány právě díky pohybu. Zapomínat však nelze také na to, že jsou i jiné cesty, jak tuto partii zmenšit. Pomoci může jedinečná a správná snídaně.

Obsahuje vše, co potřebujete

Hlavním unikátem dané snídaně je rozhodně to, že obsahuje úplně všechno, co potřebujete k tomu, aby vám hubnutí šlo jako po másle. A to proto, že hned po ránu nastartujete svůj metabolismus, který má pochopitelně velký vliv i na to, jak rychle spalujete tukové zásoby. Dále nezapomínejte na to, že daná snídaně obsahuje i mnoho vitamínů a také minerálů, díky čemuž zajistíte, že vaše tělo bude i perfektně zdravé a bude také správně fungovat. To poslední, na co se zaměřit, je také fakt, že můžete díky danému složení prospět i vaší kráse. Konkrétně potom v oblasti vaší pokožky.

Zlepšíte také své trávení

Je prokázáno, že i špatné trávení může mít přímý vliv na to, zda vám jde hubnutí dobře, nebo špatně. Pokud jde o situaci číslo dvě, mluvíme o takzvaném líném střevě. Trávicí systém nepracuje jak má a to má vliv i na to, že vaše tuky zůstávají stále v oblasti břicha. Především díky obsahu vlákniny dojde k tomu, že bude vaše střevo pracovat jak má. Navíc zajistíte i to, že bude vyčištěno od všeho nežádoucího. Čistá střeva se navíc podepisují i na celkové imunitě lidského těla, která bude v pořádku a vy tak budete chráněni před řadou nemocí.

Co budete potřebovat?

Není třeba se obávat, že by byl tento nápoj jakkoliv komplikovaný na přípravu, jelikož opak je pravdou. Potvrzují to především jednotlivé ingredience, které budete k přípravě potřebovat. Základem je:

  • 1 nízkotučný bílý jogurt
  • 5 sušených švestek
  • 1 lžíce lněných semínek
  • 2 lžíce ovesných vloček
  • 1 lžíce kvalitního kakaa

Jak postupovat při přípravě?

Jsou hned dvě možnosti, jak by mohla vaše snídaně vypadat. Ta první je spojena s tím, že se inspirujete servírováním musli. To znamená, že jogurt smícháte s kakaem a následně vložíte do misky. Do té poté vložíte samotné švestky, sypete ovesnými vločkami a také lněným semínkem. Jídlo skvěle vypadá a bude také velmi dobře chutnat.

Druhá možnost je ještě jednodušší variantou na tuto zázračnou snídani. Nemusíte si s ničím dělat hlavu, jelikož všechny suroviny pouze vložíte do mixéru a poté ho pustíte. Mixujete do doby, než vznikne hladký nápoj. Pokud by byl příliš hustý, je možné přidat trochu mléka, popřípadě také trochu vody. Forma konzumace této snídaně je také samozřejmé. Nápoj jednoduše vypijete.

Připravujte večer, konzumujte ráno

Unikátem daného receptu na zdravou snídani na hubnutí je také to, že h nepřipravujete ráno. A to znamená, že nebudete muset ani dříve stávat. Příprava této snídaně by měla proběhnout vždy večer. Následně ji uskladněte v lednici, kde dojde k tomu, že se lépe uleží a chutě se také lépe propojí. Konzumace následně proběhne klasicky ráno. Výhodou je i to, že nemusíte dříve stávat, jelikož snídani tak budete mít již připravenou ke konzumaci.

Konzumujte pravidelně

Ideální je jíst tuto snídani pravidelně, nejlépe několikrát do týdne. Že je to pravé, to poznáte už první dny. Po jídle zjistíte, že se ve vašem těle něco děje. Že se střeva postupně začínají hýbat a že dochází  tomu, že se rozbíhá metabolismus a také samotné trávení. Že je to nejlepší snídaně při dietě se potvrdí i následně, jelikož uvidíte, jak efektivně budete ztrácet kilogramy. A to právě o v oblasti problémových partií, kterou břicho stoprocentně je.

Líbil se vám článek?

Tisk

Objevily se vám bílé tečky kolem očí a nosu? Zjistěte, jak se jich zbavit přírodní cestou

KRÁSA A MÓDA
Bílé tečky na obličeji se nazývají Milia a nejčastěji se vyskytují kolem nosu a očí. Jedná se o jedno z nejčastějších…

Budete litovat, že jste dříve neznala, co znamenají názvy BB, CC, DD a PP na krémech. Ukazuje to na jejich využití

KRÁSA A MÓDA
Ne každá žena přesně ví, k čemu jsou jednotlivé krémy, které používá. Je sice pravdou, že obvykle je určení naznačeno, ale…

Plastika? Zbytečnost! Stačí si stoupnout před zrcadlo a využít vaše prsty tak, jako v tomto návodu

KRÁSA A MÓDA
Každá žena touží po dokonalosti. Touží po kráse. I proto využívá mnoho různých kosmetických produktů. Stejně tak touží po tom,…

Je načase zapomenout na těchto 10 „vlasových“ mýtů. Jedině tak docílíte nádherných vysněných vlasů!

KRÁSA A MÓDA
Od dětství nás učí, že naše vlasy budou špatné, když je budeme mít příliš často a že správná péče může…

Nedaří se Vám vyhladit vrásky pomocí drahých krémů? Po tomto bude Vaše pokožka hladká, bez vrásek a získá mladistvý vzhled!

KRÁSA A MÓDA
Pravděpodobně každá žena toužila odstranit z obličeje některé vrásky. Pokud i ne drobné, minimálně ty hlubší jsme si přáli nemít…

3 jednoduché způsoby, jak si přirozeně nabarvit vlasy. Už žádné chemikálie!

KRÁSA A MÓDA
Vždy se cítíte dobře, když se podíváte do zrcadla a vidíte, že Vaše vlasy září zářivým zdravím? Při hledání ideálního…

Účesy pro ženy nad 40 – moderní a trendy střihy, které se vám budou líbit!

KRÁSA A MÓDA
Také zastáváte názor, že účes je jednou z předností každé ženy? V tom případě jistě oceníte inspiraci na účesy pro…

Tato čínská mapa obličeje vám odhalí všechny zdravotní problémy, se kterými se potýká váš organismus

KRÁSA A MÓDA
Lidská kůže se skládá ze tří částí: podkoží (subcutanea), škáry (corium) a z pokožky (epidermis). Právě pokožka, která je vrchní…

Hojivá mast Amis, která vás zbaví akne, vyrážek na těle a popálenin.

KRÁSA A MÓDA
Amis jsou americká komunita lidí žijící tradičním způsobem života vyhýbající se výdobytkem moderní doby. Jsou známí nejen svými konzervativními hodnotami,…

11 Kosmetických triků, které znají jen modelky. Chcete vypadat jako jedna z nich?

KRÁSA A MÓDA
Přemýšleli jste někdy o tom, jak se modelkám Victoria's Secret daří udržet svou výjimečnou krásu? A i když se snažíme…