Snoubenci se dozvěděli, že se narodili ve stejný den ve stejné nemocnici a pak přišli s něčím velmi bizarním!

Tento příběh je spojen s neuvěřitelnou náhodou. Nebo snad zasáhl osud? Jamie Frantzová a Anthony Burkett se seznámili na internetové seznamce. Hned od prvního okamžiku si velice dobře rozuměli a měli pocit, že jsou si souzeni a bude z toho láska. Vyměnili si pár e-mailů, hovořili spolu i po telefonu a pak se potkali osobně. Posléze následovalo pár zajímavých překvapení.

Shodný datum a místo narození oba šokovalo

Při komunikaci e-mailem si Jamie všimla, že Anthony používá v adrese číselnou kombinaci, která se jevila jako datum narození. Shodou okolností se jednalo o stejný den, kdy se narodila i ona. Zvědavost ženě nedala spát, a tak se muže zeptala, zda se opravdu narodil v den, který má uvedený v e-mailové adrese. Když o tom hovořili, přišli oba na následující dva překvapivé fakty:

  • Anthony se narodil ve stejný den jako Jamie a to 14. ledna 1993
  • Oba se rodili nejen v identický den, ale i ve stejné nemocnici East Jefferson Hospital v Louisianě

Tyto skutečnosti se Jamie i Anthonymu zdály více než zvláštní. Přemýšleli, zda je to opravdu jen náhoda, nebo je svedl dohromady osud? Po několika dnech se žena s mužem rozhodli pro osobní schůzku.

Čtěte také: Policejní kontrola se změní v něco nečekaného. Příslušník chtěl nejprve pokutovat řidiče za spáchaný přestupek. Když se podíval na zadní sedadlo, své chování zcela změnil. Co následovalo potom?

Spřízněné duše a velká láska

Ještě, než se Jamie s Anthonym setkali, tušili, že si budou velice dobře rozumět. Po prvním rande se mladým lidem potvrdilo, že je spojuje nejen datum narození, ale také neuvěřitelná fyzická přitažlivost a duševní souznění. Stal se z nich láskyplný pár a posléze došlo i k zásnubám. Časem přicházeli na další zajímavá zjištění, která je stále utvrzovala v tom, že jsou si zkrátka souzeni.

Se společnými znaky společně životem

Když se pár vzájemně více a více poznával, vypluly na povrch další zajímavé okolnosti. Mladí lidé zjistili, že mají nejen společné místo a den narození, ale oba se narodili i se stejnou porodní váhou a oba jsou leváky. Jako by se jedna duše rozdvojila a byla ve dvou různých tělech, mužském a ženském. Jamie a Anthony věří, že si byli souzení. Jsou si jistí, že zapracoval osud.