Šokující čin neplodného páru! Nejprve se rozhodl pro adopci a když vše klaplo, najednou úplně otočil. Požádali o možnost se svěřených dětí vzdát. Budete se divit kvůli čemu vrátili adoptovaná dvojčata! -
Menu

Šokující čin neplodného páru! Nejprve se rozhodl pro adopci a když vše klaplo, najednou úplně otočil. Požádali o možnost se svěřených dětí vzdát. Budete se divit kvůli čemu vrátili adoptovaná dvojčata!

Příběh nebo vyprávění je o jednom mladém neplodném páru, které si adoptovalo nádherná dvojčata. Na druhý den, co jsi je odnesli domů, se ovšem dozvěděli velmi zvláštní zprávu, která je donutila adoptovaná dvojčata vrátit zpět do dětského domova. Jakmile se dozvíte důvod, jistě budete překvapeni. Zda mile či nemile, to už záleží na Vás.

Adopce jako řešení neplodnosti

Neplodných párů je na světě čím dál více. Těžko říct, co nebo kdo za to může, každopádně problém může být jak na straně muže, tak i na straně ženy. Touha po miminku je ovšem někdy tak silná, že se neplodné páry uchylují k nejrůznějším řešením, jen aby mohli své děťátko mít, žít s ním a vychovávat ho. Jsou páry, které si z jistých osobních důvodů adoptují třeba už starší dítě, aby si s ním co nejdříve mohli začít užívat rodičovské radosti. Většina neplodných párů však touží po malém děťátku, které by mohl vychovávat téměř od začátku. O to větší radost je, když se podaří adoptovat krásná dvojčata.

Neplodný pár adoptuje krásná dvojčata

Jeden mladý manželský pár z Anglie měl od začátku svého vztahu problémy s početím vlastního dítěte. Situace je proto donutila rozhodnout se pro adoptivní řešení. Štěstí jim bylo nakloněno, a tak si jednoho krásného dne odnesli k sobě domů, z dětského domova, dvě nádherná a zdravá dvojčátka. Neutušili ovšem ještě, co se během následujících hodin stane, a že jim to od základů změní jejich společný život.

Jedním z hlavních představitelů příběhu je maminka Ali Sanders, která nikdy nezapomene na den, kdy si s manželem Michaelem donesli domů nově adoptované děti. Tatínek byl celý nadšený, a plný radosti a lásky se nemotorně pokoušel zapnout pásy na dětských sedačkách v autě. Oba byli samozřejmě velmi šťastní, neboť se jim splnil jejich dlouholetý sen, mít děti. Jak už jsme zmiňovali na začátku, někdy se problémy s neplodností vyskytují na obou stranách, a přesně toto je ten případ. Manželům tak adopcí skončilo velké trápení.

Opravdu krásná dvojčátka

Než si ovšem mohli děti odvést domů, museli po dobu šesti týdnů, navštěvovat dětský domov, aby si na ně dvojčata zvykla. Podařilo se. Samotná adopce proběhla pár dnů po Vánocích v roce 2014. 8měsíční identická dvojčata se tak stala součástí nové rodiny. Zajímavostí bylo to, že dvojčata byla velmi podobná na tatínka Michaela. Jejich novopečená maminka o nich tehdy prohlásila, že jsou:

  • měkkoučcí
  • nádherní
  • a mají nádherná hnědá očka
  • Pokračujte ve čtení článku na další stránce

    1
    2
Tisk
Nezařazené

Vzpomínáte si na malého Dennise z kultovní komedie? Je neuvěřitelné,…

To snad není ani možné, od natočení kultovní komedie Dennis – postrach okolí uplynulo již 27 let. Za tu dobu…
Nezařazené

Otec zveřejnil obrázek dítěte na Facebooku: Hned po pár prvních…

Náhody, které zachraňují životy, i tak by se dal popsat příběh, který skončil záchranou života. Když nahrál novopečený tatínek fotku…
Nezařazené

Všímavá babička zachránila vnučce život: Otrávit jí chtěla vlastní teta…

Členové rodiny by měli mít mezi sebou to nejčistší pouto. Měli by si vzájemně pomáhat a sdílet spolu to dobré…
ZE ŽIVOTA

Obrovská radost a oslava z dvojčat se proměnila v životní…

Ve chvílích, když uslyšíte slova „Je mi to líto“, automaticky očekáváte špatnou zprávu. Ta věta může znamenat, že váš život…
Nezařazené

MUDr. Martina Kopáčová upozorňuje všechny ženy i muže starší 30…

Pomerančový džus, croissant s máslem nebo kousek bábovky a káva. Klasická snídaně mnohých z nás. Přečtěte si, proč byste měli naopak vyměnit…
Nezařazené

Pavel (42): Vlastníma rukama jsem za pár tisíc postavil dokonalý…

Občas nemáme mnoho peněz na to, abychom si pořídili krásné vlastní bydlení někde na vesnici nebo ve městě. Máme tím…