Šokující čin neplodného páru! Nejprve se rozhodl pro adopci a když vše klaplo, najednou úplně otočil. Požádali o možnost se svěřených dětí vzdát. Budete se divit kvůli čemu vrátili adoptovaná dvojčata! -
Menu

Šokující čin neplodného páru! Nejprve se rozhodl pro adopci a když vše klaplo, najednou úplně otočil. Požádali o možnost se svěřených dětí vzdát. Budete se divit kvůli čemu vrátili adoptovaná dvojčata!

Příběh nebo vyprávění je o jednom mladém neplodném páru, které si adoptovalo nádherná dvojčata. Na druhý den, co jsi je odnesli domů, se ovšem dozvěděli velmi zvláštní zprávu, která je donutila adoptovaná dvojčata vrátit zpět do dětského domova. Jakmile se dozvíte důvod, jistě budete překvapeni. Zda mile či nemile, to už záleží na Vás.

Adopce jako řešení neplodnosti

Neplodných párů je na světě čím dál více. Těžko říct, co nebo kdo za to může, každopádně problém může být jak na straně muže, tak i na straně ženy. Touha po miminku je ovšem někdy tak silná, že se neplodné páry uchylují k nejrůznějším řešením, jen aby mohli své děťátko mít, žít s ním a vychovávat ho. Jsou páry, které si z jistých osobních důvodů adoptují třeba už starší dítě, aby si s ním co nejdříve mohli začít užívat rodičovské radosti. Většina neplodných párů však touží po malém děťátku, které by mohl vychovávat téměř od začátku. O to větší radost je, když se podaří adoptovat krásná dvojčata.

Neplodný pár adoptuje krásná dvojčata

Jeden mladý manželský pár z Anglie měl od začátku svého vztahu problémy s početím vlastního dítěte. Situace je proto donutila rozhodnout se pro adoptivní řešení. Štěstí jim bylo nakloněno, a tak si jednoho krásného dne odnesli k sobě domů, z dětského domova, dvě nádherná a zdravá dvojčátka. Neutušili ovšem ještě, co se během následujících hodin stane, a že jim to od základů změní jejich společný život.

Jedním z hlavních představitelů příběhu je maminka Ali Sanders, která nikdy nezapomene na den, kdy si s manželem Michaelem donesli domů nově adoptované děti. Tatínek byl celý nadšený, a plný radosti a lásky se nemotorně pokoušel zapnout pásy na dětských sedačkách v autě. Oba byli samozřejmě velmi šťastní, neboť se jim splnil jejich dlouholetý sen, mít děti. Jak už jsme zmiňovali na začátku, někdy se problémy s neplodností vyskytují na obou stranách, a přesně toto je ten případ. Manželům tak adopcí skončilo velké trápení.

Opravdu krásná dvojčátka

Než si ovšem mohli děti odvést domů, museli po dobu šesti týdnů, navštěvovat dětský domov, aby si na ně dvojčata zvykla. Podařilo se. Samotná adopce proběhla pár dnů po Vánocích v roce 2014. 8měsíční identická dvojčata se tak stala součástí nové rodiny. Zajímavostí bylo to, že dvojčata byla velmi podobná na tatínka Michaela. Jejich novopečená maminka o nich tehdy prohlásila, že jsou:

  • měkkoučcí
  • nádherní
  • a mají nádherná hnědá očka

Ať se prosím nevzbudí

Oba byli samozřejmě velmi šťastní, měli doma děti, jenomže se zdálo, že něco není v pořádku. Namísto toho, aby se Ali naplno radovala a užívala si rodičovské slasti, cítila se nějak prázdně. Důvodem bylo pravděpodobně to, že právě nedostala menstruaci, kterou očekávala. Vůbec z toho nebyla nadšená, i přes to, že Michael se s dětmi začal naplno sbližovat jako tatínek. Chvilkami se utěšovala tím, že podle průzkumů se mnoho párů cítí těsně po adopci:

  • v depresi
  • a má návaly úzkosti

Většinou to ovšem během chvíle přejde, ale zde Ali věděla, že je to něco jiného. Dokonce zažívala takové pocity, že chtěla, aby se nové děti už nevzbudily, neboť nechtěla předstírat, že je matkou. Michaelovi se to samozřejmě vůbec nelíbilo, a proto ji na druhý den poslal k doktorovi. Netušil však ještě, s čím se Ali vrátí.

Šokující zpráva

Možná už tušíte, s čím se Ali od lékaře vrátila. Její lékařská zpráva vypovídala o tom, že je těhotná. No, není to báječné? Ali tomu nechtěla nějak věřit, a proto si ještě pro jistotu nechala od manžela koupit těhotenský test, který samozřejmě vyšel pozitivně. Oba byli natolik šokováni, že nevěděli, co dělat. Včera si přece přivezli z dětského domova dvě krásné děti právě kvůli tomu, že jsou neplodní. Nezbývalo tedy, než zavolat jejich sociálním pracovníkům a celou věc jim oznámit.

Děti jdou zpět do domova

Přesně tak, adoptované děti se musely vrátit do domova. Hlavním důvodem bylo to, že v této situaci by se manželský pár, nedokázal plně o dvojčata postarat. Měli sice výčitky, neboť dvojčata už jednou zklamaná byla, nicméně jim napsali dopis, ve kterém vše vysvětlili. Dopis si dvojčátka přečetla až byla starší a my doufáme, že to pochopily.

Líbil se vám článek?

Tisk
ZE ŽIVOTA

Tomuto chlapci nedali oběd, protože neměl peníze – jeho spolužák…

Malý Cayden je skutečně chlapcem, na kterého mohou být rodiče právem pyšní. A to z důvodu, co udělal. Jeho spolužák ve…
ZE ŽIVOTA

Mladá žena se po nehodě probudí. Ještě ale neví, že…

Někdy se život změní doslova během jediné minuty. Důležité ale je dokázat každou životní tragédii překonat a přizpůsobit se tomu,…
ZE ŽIVOTA

Šokovaný farmář nalezl vajíčko, které bylo dost větší než ostatní.…

Matka příroda dokáže někdy vytvářet podivné kreace. Nejspíš má i smysl pro humor, jelikož někdy je s podivem, jaké zvláštnosti umí…
ZE ŽIVOTA

Ivana Gottová promluvila o odchodu svého manžela. Její slova jsou…

Celý český národ naprosto šokovala zpráva o smrti zlatého slavíka Karla Gotta. Ten zemřel v noci 1. října ve věku 80…
ZE ŽIVOTA

Paterčata z Milovic čekají na další věci od štědrých Čechů!…

Kdo by neznal rodinu z Milovic, které se narodila paterčata. Holčička a kluci tento rok opět zamíří do školky. Po…
ZE ŽIVOTA

Karel Gott byl až do posledních chvil v kontaktu se…

Zemřel Karel Gott. Věta, která druhého října ráno šokovala nejen celou Českou republiku, ale i mnohé další země. Čas se…