Šokující výměna má ještě dohru! Drogy, půčky, alkohol a pohlavní nemoc! Po natáčení vyšly najevo další informace!

V posledním dílu se diváci mohli setkat s rodinami, jejichž domácí život skrýval šokující skutečnosti. Od znečištěného bytu a zanedbaného dítěte po odhalené sexuální narážky, pohlavně přenosné choroby a finanční potíže – tato Výměna manželek byla bezesporu jednou z nejkontroverznějších v historii pořadu.

Rodina z Plzně: Špinavý byt a nedbalá výchova

Jedna z rodin, která se účastnila Výměny manželek, pocházela z Plzně. Tvořili ji Eva (46), posedlá shromažďováním odpadu a prošlého jídla, její manžel David (45), řidič popelářského auta, a jejich tříapůlletá dcera Nela. Když do jejich domova zavítala pořádkumilovná Sarah, čekalo ji nemilé překvapení.

Byt byl přeplněný, neuklizený a doslova zaneřáděný špínou. Potraviny byly skladované na nevhodných místech, jako například u záchodu nebo v šatníku, a ty v lednici byly již prošlé a plesnivé. Malá Nela ve svém věku neuměla mluvit, vyjadřovala se pouze skřeky, neuměla pít jinak než z lahvičky, stále používala pleny a bála se vody při koupání. Navíc se velmi ošklivě chovala k rodinnému pejskovi.

Sexuální narážky a pohlavní choroby

Když se role rodin prohodily a Eva přešla do domácnosti lesbického páru, začala se chovat jako homofob. Brzy ale svůj postoj změnila a dokonce připouštěla, že by si dokázala představit život s ženou. Své dočasné partnerce Ádě pak vyprávěla o tom, jak se aktivně účastnila swingers party. V noci jí měla nabízet, aby si k ní přilehla do postele. Údajně v žertu jí měla i říct, aby jí „vylíza*a pekáč“.

Áďa po natáčení přiznala, že si tyto sexuální narážky nebrala příliš osobně, protože jí to přišlo „jen blbé, od cizího člověka“. Odhalila však, že jí Eva přiznala, že trpěla nebo snad stále trpí pohlavně přenosnou chorobou.

Alkohol, drogy a půjčky

Podle Evy pila Áďa každý večer tři až čtyři pivka a vypadala jako „feťačka“, což naznačovalo, že možná užívá i jiné návykové látky. Další kontroverzí byla finanční situace rodin. David tvrdil, že po něm v lednu chtěla půjčit peníze. Poslal ji 1.500 Kč, které mu pak vrátila, o čemž měl důkaz v podobě jejich konverzace v Messengeru. Kromě těchto obvinění se do sporu zapojila i Sarah, která tvrdila, že Áďa zničila kamínka v jejím domě. Údajně na ně sedla, když chodila kouřit.

Zdroj: Blesk.cz