Sousedka (fyzioterapeutka) mi poradila abych si takto připla kolíček vedle palce, ten účinek je geniální!

Trápí vás často migréna a různé bolesti? Nemůžete se jich zbavit a nutí vás to neustále polykat nějaké prášky? Věděli jste o tom, že prášky a léky vám ve finále nepomohou, ale spíše ublíží? Takové léky totiž jen bolest utlumí, ale nikoliv odstraní. Na pár okamžiků se vám tedy uleví, ale bolest se může brzy vrátit. U migrény je to složitější, na tu totiž ani jen tak ledajaký prášek nezabere. Kdo migrény mívá, moc dobře, co myslíme. My vám ovšem dnes nebudeme nabízet zázračné metody proti migréně nebo bolestem, ale nabídneme vám geniální trik, pomocí něhož je můžete utlumit, aniž byste museli polykat nebezpečné prášky plné chemie. Pokud jste zvědaví, pak pojďte s námi dále.

Intenzivní bolest

Kdo mívá migrény nebo je aspoň někdy zažil, pak jistě ví, že je to velmi nepříjemný stav lidského těla. Hlava třeští a vy nevíte, co máte dělat. Máte pocit, jako by se vám hlava měla rozskočit a rozpadnut na tisíc kousků. Jediné, po čem toužíte, je úleva od bolesti, která ovšem ne a ne přijít. Sáhnete proto tedy po lécích. Existuje ovšem mnohem lepší, zajímavější a chytřejší řešení. Že nevíte jaké? Právě nyní máte jedinečnou možnost to zjistit. Z lékařského hlediska jsou migrény dysfunkcí mozkového centra a měly by být lékařsky řešeny, nicméně těchto pár triků vám s tím pomůže. Můžete například vyzkoušet různé metody čínské medicíny nebo zkusit tyto triky.

Kolík na ruku

Prvním trikem je obyčejný kolíček na prádlo. Úplně stačí, abyste jej umístili mezi palec a ukazováček na vaší ruce a za chvíli bude po migréně, tím si můžete být jistí. Podržte tam kolíček až 3 minuty, a v případě, že bude bolest hlavy trvat i nadále, opakujte trik i třikrát denně.

Čtěte také: Použijte tuto zázračnou směs na Vaše ruce, počkejte 15 minut, a po vráskách nezbude ani stopa!

Kolík na ucho

Druhým trikem je oblast ucha. Opět použijte kolíček, který umístěte na ušní boltec, ale opatrně, ať si tím ucho nepoškodíte. Opět podržte až 3 minuty, dokud bolest hlavy nepoleví. Uvidíte, že pomocí těchto tipů se vám migréna stáhne a přestane vás alespoň na nějakou chvíli trápit. Rozhodně je to lepší než polykání prášků.