Soutěž The Voice přináší velmi smutnou zprávu. Co se stalo? Zcela nečekaně zemřela jedna z talentovaných a také oblíbených zpěvaček. Jak k tomu došlo? A kdo přišel o život?

Smrt je něco, co potká každého z nás. Jedná se o nedílnou součást našich životů, který je takto ukončen. Většina z nás samozřejmě doufá v tom, že zemře až ve stáří, tak jako většina lidí. Bohužel osud si člověk nevybírá a denně umírají lidé i velmi mladí. Často o tom ani nevíme, jelikož jejich odchod řeší pouze rodina a přátele. Jinak je tomu ve chvíli, kdy jde o někoho známého. A to je i tento případ, který se týká vystupující v soutěží The Voice.

Nejedná se o jedinou nečekanou smrt z poslední doby

Nutno říci, že poslední dobou umírá mnoho známých lidí, které jsme znali z televizních obrazovek. Jenom namátkou můžeme několik takových zmínit. Jedná se třeba o smrt herečky Lisy Sheridan, které bylo pouze 44 let. Ta se stala obětí trestného činu, a to vraždy. Nejde ale o jedinou smrt někoho ze zahraničí. Jistě vzpomínáte na seriál Beverly Hills, kde hrál jednu z hlavních rolí Luke Perry. I ten nedávno odešel, a to ve věku 52 let. Důvodem jeho smrti byla mozková mrtvice.

Smrt zasáhla i Českou republiku. Když se podíváme na jednu z nejznámějších osobností, tak je to rozhodně Jiří Pomeje, který zemřel na jednu z nejzávažnějších nemocí, kterou je rakovina. Ani jím ale nekončíme, jelikož svět obletěla také zpráva, že zemřela jedna ze soutěžících The Voice. Velmi talentovaná zpěvačka, která měla před sebou velmi slibnou kariéru. Bohužel své sny už nikdy nedokáže naplnit.

Čtěte také: Reálný životní příběh o tom, jak jsem vyléčila dlouhá léta trvající revmatismus, se kterým si ani doktoři nevěděli rady!

Její život byl plný komplikací

O to horší je, že to ve svém životě neměla nijak jednoduché. Přesto se rozhodla bojovat a snažila se o to, aby byla silná. Když se podíváme na její osud, tak je spojený s tím, že musela bojovat s celou řadou nemocí. Byl to například lupus, byla to meningitida, ale byla to také rakovina hrtanu. I přes toto všechno dokázala být stále velmi silná a dokázala jít za svým cílem. Bohužel ten už úplně nenaplní. Přesto na sebe mohla být hrdá, jelikož byla jednou z důležitých postav soutěže The Voice.

Kdo zemřel?

Zasáhla vás tato zpráva? Pojďme se podívat na to, kdo zemřel. Byla to Janice Freeman, které bylo jenom 33 let. Na televizní obrazovce se poprvé objevila v roce 2017. A to jako úplně neznámá zpěvačka, která chtěla ukázat, že má talent. Ihned si získala jak porotce, tak samozřejmě také diváky. Bohužel došlo k tomu, že její živé vystoupení už nikdo nikdy neuvidí. Zemřela začátkem měsíce března roku 2019. a to poté, co se u ní náhle objevily poměrně výrazné potíže s dýcháním. I když u ní byl okamžitě lékařský tým, který dělal vše co mohl, nepovedlo se. Manžel přišel o milovanou ženu a fanoušci o velký talent hudebního světa. Jak se později ukázalo, důvodem její smrti byla krevní sraženina, která se jí dostala přímo do srdce.