David Hampl
18 prosince, 2019

Bronchitida a kašel není nic zábavného. Pokud jste někdy měli bronchitidu, jistě znáte brutální kašel, který s tím souvisí. Dnes vám přinášíme přirozené řešení, které dokáže eliminovat bronchitidu bez nutnosti drahých léků. Je to přírodní léčivo, které si zamilujete a problémy rychle zmizí. Vše, co potřebujete, je směs banánu a medu.

Pro děti i dospělé

Tato směs dokáže zničit bronchitidu a s ní spojený kašel. Díky silným vlastnostem medu a banánů, které jsou obsaženy v receptu, můžete tento recept použít jak pro děti, tak i pro dospělé. Navíc si můžete vychutnat jeho chuť, která je pro každého velmi příjemná. S tímto nápojem můžete léčit bolest v krku a kašel, a dokonce i problémy se žaludkem. Nyní se podíváme, co budete potřebovat.

Voda, banán a med

Jako nutné složky tohoto receptu jsou: 400 ml vroucí vody, dva středně velké zralé banány s tečkami, a dvě polévkové lžíce medu. 3 klasické ingredience, které ovšem dovedou zázraky. Připravte si tento zázračný lék a sami brzy poznáte, jakou sílu má.

Příprava je následující: Nejprve oloupejte banány a rozmačkejte je vidličkou nebo dřevěnou lžící. Nepoužívejte kovové příbory, protože banány mají tendenci ztmavnout, když přicházejí do styku s kovem. Poté vložte banány do hrnce s vroucí vodou. Nechte směs stát třicet minut. Nakonec, když je voda vychladne, přidejte med.

Stačí jen 5 dnů

Ideální způsob spotřeby je následující: pijte 100 ml tohoto roztoku čtyřikrát denně (celkem 400 ml denně) Toto množství je dostatečné na jeden den a nejlépe bude, když si ho připravíte už ráno. První výsledky se projeví už po 5 dnech.

Jsou-li příznaky závažnější nebo přetrvávají, navštivte svého lékaře, aby vám poradil a řekl, co a jak dále. V žádném případě bronchitidu a kašel nepodceňujte. Mohlo by se vám to nevyplatit. Recept berte spíše jako doporučený doplněk, nikoliv jako hlavní lék.

Sdílejte článek