Domů KRÁSA A MÓDA Specialisté jmenují nejčastější módní chyby, které neustále děláme! Jste na tom stejně?

Specialisté jmenují nejčastější módní chyby, které neustále děláme! Jste na tom stejně?

Mnoho lidí utrácí spoustu peněz na sérum snižující póry, vyhýbá se používání přípravků pro péči o pokožku, které obsahují alkohol, a jistě dávají své nehty přestávku mezi aplikacemi gelového lesku. Ale měli by to skutečně dělat?

Bright Side se rozhodla zjistit více o některých populárních mylných představách a vysvětlit, proč nejrozšířenější nejsou pravdivé.

1. Zamezení zakládání

Nadace ve skutečnosti nezpůsobuje stárnutí pokožky. Studie ukazují, že ženy, které používají tento typ make-upu, mají mladší kůži. Věc je, že základy a prášky chrání pokožku před městským smogem, prachem a větrem. Kromě toho složky základů zabraňují stárnutí pokožky díky antioxidantům, vitamínům E a C a užitečným olejům. Samozřejmě byste neměli používat příliš mnoho – měli byste z času na čas odpočívat a je také neuvěřitelně důležité vypít make-up před spaním.

2. Vyhněte se nočnímu krému

Když se chystáte odpočívat v noci, tak i vaše kůže! Noc je, když se proces uzdravení stane tak, jakmile si umyjete obličej, nepřekračujte noční krém! Neblokuje vaše póry a bude vám stále dýchat kůži.

3. Myslíte si, že kosmetika obsahující alkohol usuší pokožku

Samozřejmě alkohol suší kůži. Ve většině případů však balíček říká „Alkohol“. Je těžké si představit výrobu kosmetiky bez této složky. Často se používá jako rozpouštědlo, zvlhčovač, antioxidant a emulgátor. Většinou si všimnete ingrediencí, jako je stearylalkohol (hladí a zvlhčí), propylenglykol (zvlhčuje), cetylalkohol (zahušťovadlo), alkohol SD-40 (rozpouští olej) a tokoferol (antioxidant). Takže tyto druhy alkoholu nejsou nebezpečné.

4. Věříte, že celulitida závisí na tom, kolik vody pijete

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články