Domů KRÁSA A MÓDA Specialisté jmenují nejčastější módní chyby, které neustále děláme! Jste na tom stejně?

Specialisté jmenují nejčastější módní chyby, které neustále děláme! Jste na tom stejně?

Mnoho lidí utrácí spoustu peněz na sérum snižující póry, vyhýbá se používání přípravků pro péči o pokožku, které obsahují alkohol, a jistě dávají své nehty přestávku mezi aplikacemi gelového lesku. Ale měli by to skutečně dělat?

Bright Side se rozhodla zjistit více o některých populárních mylných představách a vysvětlit, proč nejrozšířenější nejsou pravdivé.

1. Zamezení zakládání

Nadace ve skutečnosti nezpůsobuje stárnutí pokožky. Studie ukazují, že ženy, které používají tento typ make-upu, mají mladší kůži. Věc je, že základy a prášky chrání pokožku před městským smogem, prachem a větrem. Kromě toho složky základů zabraňují stárnutí pokožky díky antioxidantům, vitamínům E a C a užitečným olejům. Samozřejmě byste neměli používat příliš mnoho – měli byste z času na čas odpočívat a je také neuvěřitelně důležité vypít make-up před spaním.

2. Vyhněte se nočnímu krému

Když se chystáte odpočívat v noci, tak i vaše kůže! Noc je, když se proces uzdravení stane tak, jakmile si umyjete obličej, nepřekračujte noční krém! Neblokuje vaše póry a bude vám stále dýchat kůži.

3. Myslíte si, že kosmetika obsahující alkohol usuší pokožku

Samozřejmě alkohol suší kůži. Ve většině případů však balíček říká „Alkohol“. Je těžké si představit výrobu kosmetiky bez této složky. Často se používá jako rozpouštědlo, zvlhčovač, antioxidant a emulgátor. Většinou si všimnete ingrediencí, jako je stearylalkohol (hladí a zvlhčí), propylenglykol (zvlhčuje), cetylalkohol (zahušťovadlo), alkohol SD-40 (rozpouští olej) a tokoferol (antioxidant). Takže tyto druhy alkoholu nejsou nebezpečné.

4. Věříte, že celulitida závisí na tom, kolik vody pijete

Kam dál?

Ušetřete stovky měsíčně a přesto si užívejte čistotu svého domova! Babiččin trik, který nikdy nezklame!

Trápí vás zarostlé nehty na nohou? Těchto 5 osvědčených triků váš problém vyřeší!

Nejsnáze se zbavíte bolesti bederní páteře, když budete dělat tyto 2 jednoduché věci!

Trápí vás bolest kolen? S těmito triky se jí snadno a rychle zbavíte!

Kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku! Inspiraci hledejte u svých babiček, které věděly, jak ze sebe udělat elegantní dámu.

Další články