Spočítejte psy na obrázku a zjistěte, jaký je váš mentální věk

Je naprosto běžné, že se psychologický a fyzický věk od sebe liší. A někdy se může lišit i o celé desítky let! Bohužel pokud je rozdíl příliš velký, nemusí to mít na jednotlivce nejlepší vliv, protože se na něj budou lidé dívat jako na podivína a mohou ho také odsuzovat. Zjistěte, jestli jste příliš infantilní nebo naopak příliš zkušení na to, jak dlouho jste na světě. Možná se o sobě dozvíte něco, o čem jste neměli ani ponětí. Garantujeme, že je test spolehlivý a zaručeně určí váš mentální věk přesně. Vyzkoušejte ho a sami uvidíte, jak je přesný.

Na druhou stranu nepříliš velký rozdíl mezi psychologickým a fyzickým věkem může být vaší velkou výhodou. Není divu, že se říká, že všeho je dobré s mírou. Pomocí dnešního testu můžete snadno a během pár vteřin zjistit, jak jste na tom. Velmi přesně totiž dokáže přečíst vaše podvědomí. Jednoduše se podívejte na obrázek a spočítejte všechny psi, které vidíte. Zběžně se na obrázek podívejte a rychle zjistěte jejich počet. Kolik jich je a co to pro vás znamená?

http://aboutukrainian.com/

Čtyři nebo pět psů

Jestli jste viděli jen čtyři psi, váš mentální věk je 15-20 let! Myslíte si, že život by měl být mnohem jednodušší, než je. Kreativita a zábava je vše, co vás zajímá. Společnou řeč dokážete najít s každým, koho potkáte a bezmezně milujete cestování. Celkově jste bezstarostní, což může být docela problém, jestli je vám o hodně více než 20 let.

Jestli jste napočítali pět psů, váš mentální věk je mezi 25 a 30 lety! V této fázi svého života jste zocelenými dospělými jedinci, kteří mají dospělí lidé. Přesto se stále velmi rádi bavíte. Jste jednoduchý člověk, kterému stačí od života poměrně málo, a velmi rádi si užíváte života. Nechcete si nic příliš komplikovat, ale uvědomujete si, že život není jen růžový. Tento věk je asi nejlepší, protože působíte dospěle, ale zároveň ne příliš vážně.

Šest nebo sedm psů

Napočítali jste šest psů? V tom případě je váš mentální věk 30-40 let! Jestli nejste v tomto věku, ostatní vás můžou vidět jako trochu staromódní. Máte velmi stabilní život, vztah i práci. Vždy pečlivě přemýšlíte nad svými činy. Spontánní rozhodnutí je vašem životě nemají své místo. Jste velmi mírumilovní k ostatním, máte vyzrálý pohled na život a velkou šanci na úspěch. Nemusíte si z ostatních lidí dělat vrásky, protože oni pravděpodobně nezažijí stejné úspěchy jako vy.

Sedm psů rozhodně neznamená, že jste ještě starší. Právě naopak. Váš mentální věk je 10-15 let! Na svět se díváte přes růžové brýle, protože ve své duši jste stále malé, naivní dítě. Nad světem i svým životem smýšlíte velmi jednoduše, umíte se radovat i z maličkostí a rádi pečujete o druhé. Ostatní lidé vás mohou mít za infantilní snílky. Stejně jako v předchozím případě to na vás nemusí vrhat nejlepší světlo, ale máte jistě krásný a bezstarostný život.