David Hampl
12 března, 2019

Mnoho lidí vám řekne, že opravdová láska vůbec neexistuje. Že je to něco, co je vymyšlené a že realita je zcela jiná. Nutno ale říci, že je to hlavně proto, že jim vztah nevyšel a oni dokonalou lásku nedokázali najít. Když se však rozhlédneme po světě, tak musíme jasně říci, že něco jako dokonalá láska existovat může. Je mnoho příběhů párů, které se milují a milovaly po celý život. A tady je příběh jednoho, který tyto slova jenom potvrzuje.

Nejprve přátelé a až později spolu začali chodit

Alexander a Jeanette byli už od doby svého dětství velmi dobrými kamarády. Znali se ze sousedství a trávili společně mnoho času. V době útlého dětství dost možná ještě netušili, že to budou právě oni, o kom se bude psát jako o příkladu dokonalé lásky. Nejprve byli přátelé a jak postupně vyrůstali, začínali spolu chodit. A právě to byla chvíle, kdy se může začít mluvit o zrodu jejich velké lásky. V té době byli jako jeden z mnoha párů, kteří zkouší štěstí v lásce. Jim to ale na rozdíl od ostatních vydrželi.

Oženili se už v mladém věku a řekli si zajímavé sliby

Nejenom, že spolu chodili. Vše jim klapalo a tak se rozhodli se společně oženit. K tomu došlo v roce 1940. jejich svatba nebyla jako jakákoliv jiná. Oni ji brali velmi vážně. A to především své sliby, které byly spojeny s tím, že si budou každý den oporou a že jeden s druhým vydrží až do jeho smrti. V té době asi ještě netušili, jak pravdivé toto vyjádření je a bude. Nakonec se ukázalo, že své sliby splnili do puntíku. Nesmíme však předbíhat. Jsme v době jejich manželství, které bylo velmi spokojené. Jak by také ne, když se dobře znali a také se velmi milovali. Každý den trávili společně a každý den jim jejich okolí závidělo velkou lásku.

75 let spolu. Toto by dokázal málokterý pár

Jejich společný život byl opravdu dlouhý. Dnes se lidé rozvádějí po pár letech a rozcházejí se po pár měsících. Tento pár je dokonalou ukázkou toho, že láska může existovat. Dokládá to fakt, že spolu byli opravdu dlouhou dobu, a to po celých 75 let. Statistik se v tomto směru moc nevede, ale rozhodně je třeba říci, že se jedná o unikátní věk a podobných párů na světě zcela určitě moc nebude. A pokud takový najdeme, i u něj se bude mluvit o příkladu velké lásky.

Vše společně. V dobrém, stejně jako i ve zlém

Nejenom, že společně prožívali krásné věci. Vypadalo to, jako by byli něčím spojeni. Jako kdyby Alexander a Jeanette sdíleli vše dobré i zlé. Příkladem bylo Alexandrovo zranění, které mu způsobilo omezenou pohyblivost a problémy s kyčlemi. Za pár dní se přitížilo také jeho ženě. A právě to byl důvod, proč se raději vydali do nemocnice. Bylo to zvláštní, ale ukazovalo to na jejich propojenost a to, že je opravdu pojí nejenom velká láska, ale dost možná i něco nadpřirozeného.

Společný pokoj v nemocnici byl nutností

Jejich zdravotní problémy vyústily až v to, že museli navštívit nemocnici, kde byli hospitalizováni. Nemohli být od sebe a tak se rozhodli nejenom pro společný pokoj, ale také pro společnou postel. V tu chvíli už vše nasvědčovalo tomu, že Alexander má jenom pár dní. Na to konto mu Jeanette řekla, ať na ní chvíli počká, že na onen svět půjdou společně. Sice to zní morbidně, ale oba dva přesně věděli, co bude následovat.

Zemřeli ve stejnou noc, v jedné posteli, ve společném obětí

Důkaz jejich lásky je také v tom, že oba dva zemřeli ve společnou noc. A jelikož sdíleli i stejnou postel, zemřeli tak, jak chtěli. Vedle sebe. A to ve spánku, který byl spojený také s jejich obětím. I to jasně potvrzovalo jejich lásku. Ta již na našem světě sice neexistuje, ale pokud je skutečně nebe, tak si můžeme být jisti tím, že aktuálně jejich velká láska stoprocentně trvá právě na tomto místě.

Jejich příběh obletěl svět

Ještě v době, kdy patřili mezi jeden z nejšťastnějších párů světa, vzniklo také video, které jasně ukazuje na to, jak jsou spokojení. Podívejte se na jeden z velmi zajímavých příběhů, který se týká lásky a manželství. Nechť vás video níže inspiruje.

Sdílejte článek