David Hampl
6 prosince, 2019

Při tragické nehodě u města Csobánce byla zraněna malá tříletá holčička. Záchranářům se jí podařilo převézt do nemocnice, nicméně zranění byla tak vážná, že dívka v nemocnici svým zraněním podlehla a zemřela. Jde o srdcervoucí příběh, který zasáhnul mnoho lidí.

Čelní střet s protijedoucím vozidlem

Cestující rodina, matka s dcerou, byly na cestě do Pilisvörösváru, když se jejich automobil dostal do velmi špatné situace. Něco velmi těžkého a nebezpečného na jejich automobil dopadlo, což na klikaté a roztříštěné vozovce způsobilo, že automobil dosáhnul čelního střetu s automobilem jedoucím v protisměru. Jak asi víte, v takových situacích dochází k velmi závažným nehodám.

V nemocnici svůj boj prohrála

Při nehodě utrpěla matka i dcera životu ohrožující poranění lebky. Dítě bylo helikoptérou ihned převezeno do nemocnice. Jakmile její otec, který byl v té době v zahraničí, zjistil, že se stala nehoda, okamžitě přijel za dcerou do nemocnice. Bohužel ji nemohl navštívit, protože její stav byl velmi vážný a srdíčko by to nemuselo vydržet. V tu chvíli přijel do nemocnice také rodinný přítel, který celou událost sledoval.

Zmínil se také o tom, že dítě bývalo v autě vždy řádně usazené a připoutané v dětské sedačce, takže maminka rozhodně za nic nemohla. Rovněž utrpěla těžké poranění lebky a lékaři dlouho bojují o její život. Pro ženu bude velmi těžké ustát ztrátu dcery, která pro ni byla všechno. Pevně doufáme, že se jí to podaří.

Smrtelné nehody

K samotné nehodě došlo 20.listopadu 2019. Holčičku převezl záchranný vrtulník, nicméně svůj boj o život prohrála. Zranění byla velmi vážná. Policisté museli úsek na silnici na dlouhou dobu uzavřít, protože se jednalo o opravdu rozsáhlou a tragickou nehodu.

Stále stoupající počet smrtelných nehod je velmi alarmující. Velmi často za to může nedbalost, pochybení a zbytečné riskování. V tomto případě šlo bohužel o špatnou náhodu, protože řidička maminka za nic nemohla.

Sdílejte článek