Stačí 60 sekund a vaše ruce: Tato japonská metoda dobývá celý svět, pomůže víc než si myslíte

Představte si, že budete moci vládnout světu a dosahovat všeho, po čem jen toužíte. Báječná představa že? Kdo by nechtěl mít všechno, na co jen pomyslí a vše se mu splní. Možná to zní jako pohádka s kouzelným prstenem, který splní každé přání. Kouzelný prsten pro vás bohužel nemáme. Kdyby existoval, určitě by jeho majitel dokázal velké věci. Dokonce pro vás nemáme ani kouzelnou lampu. Máme pro vás něco mnohem lepšího, něco, co moc dobře znáte a máte to stále k dispozici. Ano, jste to vy. Mnoho lidí neví, že právě oni sami jsou pány vlastního života, a když budou chtít, dokáží všechno na světě. Dnes vám ale ukážeme metodu, která to dokáže urychlit.

Japonská medicína

K této metodě budete potřebovat jen svou ruku s prsty a zhruba minutu času. Můžete si být jistí, že až skončíte, změní se vám život a naplní vás sílou a odhodláním. Rozhodně tedy stojí za to, metodu alespoň vyzkoušet. O nic nepřijdete, maximálně můžete získat. Jde o starověkou japonskou medicínu, která učí lidi, jak zlepšit fungování jejich těla pomocí masírování některého z prstů. Není na tom opravdu nic složitého, jen je potřeba trochu vytrvalosti a trpělivosti.

Do minuty bez bolesti

Občas se stane, že nás umí něco pekelně zabolet. Místo toho, abychom brali prášky na bolest, můžeme vyzkoušet tuto prstovou metodu, která přináší zaručené výsledky. Podle japonské medicíny totiž stačí při různých bolestech masírovat určitý prst na ruce. Bolest se zmírní nebo dokonce zmizí, a to už za 60 vteřin, což je fantastické.

Prsty proti bolesti

Nyní se podívejme, co který prst má na starost. Je to vážně jednoduché, stačí jen minuta času a bolest bude pryč.

Palec: třením palce zpomalíte rychlý tep srdce a zpomalení dechu, např. po namáhavém výkonu.

Ukazováček: máte-li žaludeční problémy, masírujte minutu prostředníček.

Prostředníček: máte-li problém s migrénou nebo nespavostí, pomůže vám masírování prostředníčku.

Prsteníček: pokud vás bolí krční páteř, stačí minutu masírovat prsteníček.

Malíček: masírováním malíčku se zbavíte podráždění a nervozity.