David Hampl
22 srpna, 2019

Vaše květiny už nerostou tak, jako kdysi dávno? Nemají ten správný tvar a vzhled, jaký byste od nich očekávali? Nemusíte je vyhazovat a pořizovat místo nich nové, neboť pro Vás máme řešení, které celý tento problém dokonale vyřeší. Nabízíme Vám báječný recept na geniální roztok, který udělá z Vašich květin opět královny krásy, a rozzáří tak Váš dům, byt či zahradu.

Zálivka, co všechno změní

Pomocí báječného receptu, který uvedeme níže, vdechnete Vaším květinám sílu, svěžest a krásu, kterou by měla správná květina mít. Jde o geniální zálivku, kterou si snadno připravíte doma, čímž se snadno vyhnete nákupům drahých přípravků, které Vám ve finále budou jen zabírat místo ve skříni.

S květinami je to občas složité, všichni to známe. Zaléváme je, hnojíme, přesazujeme a snažíme se o ně pečovat nejrůznějšími způsoby. I přes veškerou tuto snahu se někdy květinám jednoduše růst nechce, a vypadají jako uschlé listí bez vůně a veškeré krásy. Jestli máte doma s květinami podobný problém, pozorně čtěte dále, neboť tato domácí zálivka dokáže všechno změnit. Pokud si ji připravíte a použijete, brzy sami poznáte, jak báječná tato zálivka je.

Geniální zálivka Vám ušetří peníze

Před samotnou aplikací zálivky je ovšem potřeba květinu důkladně připravit. Běžným způsobem z ní opatrně odejměte uschlé listy a květy, a teprve potom aplikujte zálivku. Podaří-li se Vám to, Vaše květiny budou opět krásné, zdravé a budou nekonečně dlouhou růst. Navíc díky ní výrazně ušetříte. Vše, co na přípravu zálivky budete potřebovat uvádí následující seznam:

  • 1 lžičku ricinového oleje
  • 1 litr vlažné vody
  • uzavíratelnou sklenici

Postup přípravy

A konečně se dostáváme k samotnému postupu přípravy geniální zálivky. Na začátku promíchejte ve sklenici vlažnou vodu s ricinovým olejem. Sklenici následně důkladně uzavřete a vše znovu pořádně promíchejte. Toť vše. Na závěr už jen stačí zálivku použít na Vámi vybranou květinu, a brzy se budete moci opět těšit z její krásy a vůně.

Sdílejte článek