Stačí jen 20 minut! Takto rychle můžete mít hotový oběd či večeři pro celou rodinu. A jaký? Jsou to naprosto dokonalé zapečené těstoviny se sýrem, kuřecím masem a česnekem! To je kombinace, která stojí za to. -
Menu

Stačí jen 20 minut! Takto rychle můžete mít hotový oběd či večeři pro celou rodinu. A jaký? Jsou to naprosto dokonalé zapečené těstoviny se sýrem, kuřecím masem a česnekem! To je kombinace, která stojí za to.

Těstoviny jsou velice vděčné jídlo. Nejen, že se hodí téměř ke všemu, ale také jsou hotové během chvilky a stále se řadí k potravinám, která příliš nezatíží váš rozpočet. Často se ale může stát, že vám dojte inspirace, jaký další recept s touhle přísadou vyzkoušet. Nechte se inspirovat naším receptem na zapečené těstoviny s kuřecím masem, sýrem a česnekem!

Zapečené těstoviny – snadné a chutné

Zapečené těstoviny patří mezi evergreeny rychlé kuchyně. Existuje ale mnohem větší počet způsobů, jak zapečené těstoviny připravit, než byste možná čekali. Tento recept je kombinuje s jemnými kuřecími prsíčky, které se k těstovinám výborně hodí.

Suroviny se možná v každém receptu mění, ale hlavní benefit zapečených těstovin zůstává stejný – jde o velmi jednoduché jídlo, kdy za vás většinu práce odvede trouba. Vám stačí nachystat a navrstvit zvolené přísady. Jsme si jistí, že si na tomto receptu pochutnají všichni milovníci zapečených jídel.

Co budete potřebovat

Ke zhotovení tohoto receptu si nezapomeňte nachystat těchto pár surovin. Určitě se neobejdete bez 1 balení těstovin, 2 kuřecích prsou, 200 ml zakysané smetany, 200 g strouhaného sýra, 6 stroužků česneku, bazalky, soli, pepře a oleje.

Druh těstovin můžete zvolit podle své osobní preference, například:

  • Farfalle
  • Penne
  • Fusilli
  • Maccheroni

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

DNES ŽIVĚ: Tragická nehoda se stala osudovou v jejich životech,…

Život nám uštědřit hodně nepříjemné zprávy, na které mnohdy nejsme vůbec připraveni. Je to velmi náročné občas zjistit, že ne…
Nezařazené

Zhubnout 1kg každých 48 hodin: Tento lahodný citronový elixír bojuje…

Léto se blíží, a proto se mnoho lidí snaží dostat se znovu do formy, aby se za sebe a své…
Nezařazené

Zhubnout až 23 kg za 54 dní: Tento citronový elixír…

Léto klepe na dveře, a proto se mnoho lidí snaží dostat opět do formy. Posilovny jsou plné, parky jsou plné…
Nezařazené

Soused začal na zahradě kopat jámu a do ní dávat…

Čerstvá zelenina je základem každého dobrého a zdravého jídla. Chcete-li žít zdravě, je nutné zařadit do svého jídelníčku více zeleniny,…
Nezařazené

Zbavte se 98,9% pesticidů a chemie z ovoce a zeleniny…

Léto je za dveřmi a jaro je tu stále s námi. Tato období přímo svádí k tomu, abychom baštili více zeleniny a…
Nezařazené

Zde je důvod, proč byste měli začít sázet hřebíček do…

Jistě jste si už všimli, že kolem nás poletuje čím dál více hmyzu, který umí být mnohdy velmi otravný. Bude…