David Hampl
16 listopadu, 2019

Balení dárků je běžnou činností ve chvíli, kdy se chystáte na oslavu narozenin, svátku, nebo připravujete dárek na Vánoce. Sice je tu řada lidí, kteří volí dárkové taštičky, ale ty nejsou vždy ideální. Taková krabička, a to velmi povedeně zabalená zkrátka a jednoduše působí mnohem lépe. Je tu ale jeden problém. Balení dárků nemusí být ani oblíbenou a pro někoho není ani jednoduchou činností. Naštěstí existuje návod, jak nad každým dárkem trávit maximálně pár desítek vteřin.

Balte dárky klidně na poslední chvíli

Až se naučíte tento postup, tak můžete balit dárky klidně na poslední chvíli. Pokud půjde jen o jeden, můžete ho zabalit klidně pár vteřin před tím, než budete odcházet na oslavu. Pokud půjde o několik vánočních dárků, lze je balit i několik minut před tím, než se půjde rozbalovat. Takto rychle můžete mít vše hotovo. A to jenom díky metodě, o kterou se s vámi podělili ti, pro které je balení dárků denním chlebem. Jsou součástí mnoha obchodů i obchodních center. Zde vám dárky vždy zdarma zabalí. A aby se zde netvořili fronty, je celkem jasné že vše musí odsýpat ve velmi rychlém tempu.

Potřebujete jenom balicí papír a lepicí pásku

Co se používá ke klasickému balen í dárků? Je to samozřejmě lepicí páska a dále je to už jenom balicí papír. A co bude potřeba u tohoto postupu? Nemusíte se obávat, že by to mělo být něco jiného. I tady budou potřeba jenom tyto dvě věci. Stačí totiž správný postup, správné pohyby rukou a uvidíte, že to nebudou minuty, ale budou to maximálně desítky vteřin.

Podívejte se, jak na to

Video vám vše ukáže. Jak na něm můžete vidět, důležité je mít krabičku ve správném úhlu. Mnoho lidí často nejprve balí dlouhé strany, což je chyba. Důležité je začít těmi kratšími a udělat tak dva rohy. Potom je třeba krabičku otočit a dodělat zbytek. Pár kousků izolepy vám pomůže k tomu, aby balicí papír držel na svém místě. A potom? Je hotovo.

Sdílejte článek