Domů TIPY A TRIKY Stačilo 7 dní a jeden kouzelný drink! Břišní tuk zmizel a já...

Stačilo 7 dní a jeden kouzelný drink! Břišní tuk zmizel a já mám svou vysněnou postavu!

Viscerální tuk, tedy tuk v břišní dutině, je problémem nejednoho člověka. Bojuje se s ním poměrně obtížně a zdlouhavý proces hubnutí ví odradit mnoho lidí. Pokud se ani Vám nedaří vypracovat ploché bříško a věříte, že chirurgický zákrok by to vyřešil, musíme Vás zklamat – chirurgům se dosud zatím nepodařilo takový postup provést.

Co tedy dělat?

Krokem číslo 1 je přechod na správnou výživu. Přehodnoťte svůj jídelníček a zvyšte konzumaci potravin rostlinného původu. V ideálním případě by se měla Vaše strava skládat z ovoce a zeleniny, které budou tvořit 70 % celkové potravy.

Krokem číslo 2 je konzumace nápoje bojujícího s břišním tukem rychlým a efektivním způsobem. Takto si jej můžete připravit i Vy!

Co budete potřebovat?

  • 1 čerstvou okurku
  • 1 stonek celeru
  • 3 kousky ananasu
  • 1 hrnek petrželky

Poté, co si vše potřebné důkladně umyjete, nakrájejte ingredience na kousky, vložte do mixéru a rozmixujte. Svou konzistencí se bude podobat nápoji smoothie. Na rozdíl od mnoha jiných nápojů spalujících tuky je tato volba nejen účinná, ale také velmi chutná.

Pijte to každé ráno na prázdný žaludek. Nedoporučuje se příprava porcí na několik dní dopředu a jejich následné skladování v ledničce – účinek se výrazně sníží. Proces trvá 1 týden, po kterém si můžete dát pauzu 1-2 měsíce.

Proč je nutné, abyste se zbavili břišního tuku?

Neznamená to, že takový druh tuku musí Vaši postavu „kazit“, ale na druhé straně není vůbec bezpečný. Tyto tukové zásoby chrání vnitřní orgány, ale jen v případě, že jejich hodnota nepřesahuje 10-15% množství tělesného tuku.

Nahromadění vsicerálneho tuku může způsobit vážná onemocnění:

  • hormonální poruchy
  • křečové žíly
  • infarkt myokardu
  • onkologické onemocnění
  • metabolické poruchy

Pokud se v budoucnu nechcete zabývat těmito problémy, jděte na preventivní prohlídku ještě dnes.

Úprava stravy

Důležitá rada – nepřejídejte se a nejezte na noc. Také si dopřejte jednodenní půst jednou týdně. Následující produkty byste měli odstranit z jídelníčku: tučné maso, pečivo, pečené brambory, sušenky, chipsy, margarín, zakysanou smetanu, majonézu, salám, čokoládu, sladkosti a koláče.

Naopak, existují i ​​produkty, které je nutné o něco více zařadit do jídelníčku: kachnu, krůtu, husu, hovězí maso a tvaroh. Pokud pečivo, tak z hrubé pšenice. Dopřejte si i více ovoce a zeleniny.

Díky tomuto nápoji přijdete o pár přebytečných kil a zlepšíte své zdraví v každém věku. Postupujte podle těchto pokynů a můžete se změnit k lepšímu nejen svým vzhledem, ale i vnitřním pocitem.

Pokud se Vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a rodinou :-)!

Kam dál?

Toto by měl vědět každý! 9 Věcí v domácnosti, které byste měli čistit každý den!

Víte, jak kouzelná je potravinová fólie? Zde je 14 triků, jak efektivně tuto fólii využít v domácnosti!

16 potravin, které mohou vydržet daleko déle, než si myslíte. Musíte jen znát ty správné triky!

Milujete Vaši mikrovlnku? Zde je 9 věcí, které byste do ní nikdy neměli umisťovat!

Rádi všechno zamrazujete? Zde je 11 potravin, které byste nikdy neměli umístit do mrazáku!

Další články