Stačilo, aby se otec dotknul svého dítěte a stalo se něco neuvěřitelného. Video, které ukázal světu, začíná šokovat

Občas se kolem nás dějí velmi zajímavé a kuriozní věci, které je dobré mít zaznamenány. Ne ovšem vždy se nám podaří mít po ruce kameru nebo fotoaparát, který by celou situaci nahrál a zvěčnil. Mnohdy je to opravdu škoda, protože některé události rozhodně stojí mít zaznamenané, zejména jedná-li se o rodinné záležitosti. Když si k tomu pak rodina po pár letech sedne, všichni se smějí a mají radost. O to jde na světě přeci nejvíce, ve společnosti lidí, které máme rádi, sdílet štěstí, radost a pohodu. Této rodině se to za pár let stane určitě. Co za pár let, už nyní se všichni smějí a radují, když se podívají, co dělá malé miminko v postýlce po doteku jejich syna.

Hit internetu

Dnes pro vás máme video, které se stalo hitem internetu ve velmi krátké době. Důvodů je hned několik. Hlavním hrdinou je velmi malé dítě, které spinká ve své postýlce. Předvádí takové kousky, které se jen tak nevidí. Celé to vypadá jako plánované představení, o kterém nemá dítě vůbec potuchy. Zajímavé na tomto velmi vtipném představení je skutečnost, že to celé probíhá ve spánku. Dítě tedy nemá ani ponětí o tom, co dělá.

Kontrola musí být

Rodiče tohoto dítěte se rozhodli, že zkontrolují, zda jejich malé dítě hezky spinká a zda něco nepotřebuje. Přemístili se tedy k němu do pokoje a zamířili rovnou k jeho postýlce. Museli být ovšem velmi tišší, aby dítě nevzbudili. Z toho důvodu ani nezapínali světla, protože by tím způsobili silné oslnění, jež by mohlo dítěti ublížit. Zjistili, že miminko krásně spí a oddechuje, takže byli hned klidnější. Najednou se ovšem stalo něco, co je donutilo jednat. Něco takového totiž ještě neviděli.

Čtěte také: Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Rozpad vztahu a boj o péči o dceru

To se musí natočit

Otec se rozhodl, že narovná dítěti peřinku, a proto musel na dítě lehce sáhnout. V tu chvíli dítě zvedlo jedno ruku. Jakmile otec na dítě sáhnul znovu, dítě zvedlo druhou ruku. Celé se to pak ještě opakovalo, takže to působilo velmi komicky, ale přesto roztomile. Maminka se rozhodla, že to celé zachytí a natočí na kameru. Tomu se stalo, a video je nyní opravdovým hitem. Podívejte se na to sami a pobavte se stejně jako my. Nemusíte se ale bát, že by dítě bylo nějak nemocné, je silné a zdravé.