David Hampl
19 června, 2019

Zpěvácké trio Miss Tres slíbilo porotcům talentové soutěže Asie má talent! velké překvapení – a svůj slib dokonale splnili. Stačilo, aby začaly zpívat. Tohle od slečen v kraťáskách a na podpatcích opravdu nikdo nečekal. Rozhodně si je ale budou všichni pamatovat – a nejenom díky jejich hlasům.

Překvapení v talentové soutěži

Ve chvíli, kdy trio slečen nastoupí na pódium, všichni (včetně poroty) očekávají další běžné hudební číslo doprovázené taneční choreografií. První věc, která ale porotce zarazí, je výběr písničky Sex Bomb od zpěváka Toma Jonese, která se v posledních letech stála snad nejčastěji parodovanou písní.

Ve chvíli, kdy ale začne jedna z účastnic zpívat, zůstanou všichni v naprostém šoku. Najednou se ozve hlas, který je silou a hloubkou podobný spíše původnímu zpěvákovi než ženské postavě, ze které vychází. I přes tento kontrast je ale píseň zazpívaná výborně, s neskutečnou energií a jejich představení strhne celý sál.

Skupina sklidila obrovské ovace od diváků, čtyři velká ano od porotců a tím pádem i přímý postup do dalšího kola. Především ale získali podporu diváků a nové fanoušky.

Skupina Miss Tres

Zpěvácké trio Miss Tres se v té době skládalo z:

  • Mariko
  • Angel
  • A Miy (ta bohužel v roce 2016 podlehla nádorovému onemocnění)

Zpěvácké trio Mis Tres se účastnilo více talentových soutěží. Asie Má Talent a Filipíny Mají Talent patří mezi soutěže, kde trio zanechalo silný dojem. Ještě známější je snad ještě jejich účast v britské verzi soutěže. Tam po skončení představení také odhalily, že jsou transgender (byly narozeny jako muži).

Porotkyně Amanda Holden na to šokovaně reagovala: „Ale vždyť jste tak sexy! To není fér!“, myšleno samozřejmě ve vtipu. Snad nejobávanější porotce Simon Cowell jejich výkon také ocenil vysoko – dokonce je přirovnal ke slavné dívčí skupině Spice Girls.

Sdílejte článek