Stačilo jenom pár chvil a všichni porotci zůstali v šoku! To stejné platí i o divácích, kteří měli možnost vidět vystoupení na vlastní oči. Tohle půvabné trio určitě překvapí i vás! Čím si získá jakékoliv publikum? -
Menu

Stačilo jenom pár chvil a všichni porotci zůstali v šoku! To stejné platí i o divácích, kteří měli možnost vidět vystoupení na vlastní oči. Tohle půvabné trio určitě překvapí i vás! Čím si získá jakékoliv publikum?

Zpěvácké trio Miss Tres slíbilo porotcům talentové soutěže Asie má talent! velké překvapení – a svůj slib dokonale splnili. Stačilo, aby začaly zpívat. Tohle od slečen v kraťáskách a na podpatcích opravdu nikdo nečekal. Rozhodně si je ale budou všichni pamatovat – a nejenom díky jejich hlasům.

Překvapení v talentové soutěži

Ve chvíli, kdy trio slečen nastoupí na pódium, všichni (včetně poroty) očekávají další běžné hudební číslo doprovázené taneční choreografií. První věc, která ale porotce zarazí, je výběr písničky Sex Bomb od zpěváka Toma Jonese, která se v posledních letech stála snad nejčastěji parodovanou písní.

Ve chvíli, kdy ale začne jedna z účastnic zpívat, zůstanou všichni v naprostém šoku. Najednou se ozve hlas, který je silou a hloubkou podobný spíše původnímu zpěvákovi než ženské postavě, ze které vychází. I přes tento kontrast je ale píseň zazpívaná výborně, s neskutečnou energií a jejich představení strhne celý sál.

Skupina sklidila obrovské ovace od diváků, čtyři velká ano od porotců a tím pádem i přímý postup do dalšího kola. Především ale získali podporu diváků a nové fanoušky.

Skupina Miss Tres

Zpěvácké trio Miss Tres se v té době skládalo z:

  • Mariko
  • Angel
  • A Miy (ta bohužel v roce 2016 podlehla nádorovému onemocnění)

Zpěvácké trio Mis Tres se účastnilo více talentových soutěží. Asie Má Talent a Filipíny Mají Talent patří mezi soutěže, kde trio zanechalo silný dojem. Ještě známější je snad ještě jejich účast v britské verzi soutěže. Tam po skončení představení také odhalily, že jsou transgender (byly narozeny jako muži).

Porotkyně Amanda Holden na to šokovaně reagovala: „Ale vždyť jste tak sexy! To není fér!“, myšleno samozřejmě ve vtipu. Snad nejobávanější porotce Simon Cowell jejich výkon také ocenil vysoko – dokonce je přirovnal ke slavné dívčí skupině Spice Girls.

Tisk
Nezařazené

Zatímco rodiče byli na dovolené, děti změnily jejich byt k…

Dovolená je doba, na kterou se těší snad každý. Celý rok tvrdě pracuje, takže má nárok si na těch pár…
Nezařazené

DNES AKTUÁLNĚ: Rybář chytil podivnou štiku. Nemohl uvěřit tomu, co…

Jste-li vášnivým rybářem, pak pro vás tento příběh bude jako dělaný. V žádném případě se jim ale nenechte úplně pohltit. To,…
Nezařazené

Sešívačka má skrytou funkci, o které ví jen 9% z…

Pracujete v kanceláři? Máte stůl vybavený mnoha kancelářskými pomůckami? Patří mezi ně klasická sešívačka na papíry a jiné dokumenty? Pokud ano,…
Nezařazené

Plněný kuřecí řízek obalený v chlebové strouhance je naprostou delikatesou.…

Chtěli byste vyzkoušet nějaký nový recept, ale už vůbec nevíte, kde ho máte hledat? Kuchařských knih, pořadů, seriálů atd. je…
Nezařazené

ŠOK: Nevěsta ho přinutila vzdát se jeho milovaného psa. Podívejte…

Znáte ten pocit, když vás někdo nutí do něčeho, s čím nesouhlasíte? Nakonec vám ale nezbyde než osobě dát za pravdu…
Nezařazené

Pár koupil opuštěnou stodolu a během 2 měsíců ji proměnil…

Jste mladí a rádi byste bydleli v krásném domě s velkou zahradou? Máte spoustu plánů, jak byste si dům vybavili a co…