David Hampl
16 listopadu, 2019

Domácí mazlíčci jsou velmi roztomilí a mnohdy nás dokážou pobavit. Když se nám to podaří zachytit i na video, je daný zážitek o dost unikátnější. Jeden takový pro vás aktuálně máme. Týká se dvojice psů, kteří stáli naproti sobě. V kontaktu však nebyli, jelikož je oddělovala skleněná přepážka. Skleněné dveře, které značily, že jeden se nachází uvnitř domu a druhý je naopak venku.

Stáli proti sobě a štěkali

Oba dva psi nadále stáli proti sobě a štěkali jeden na druhého. Vzhledem ke skleněné přepážce nemohli být v kontaktu. Tedy byli v něm, ale jenom vzdáleně. Dobře viděli, co dělá ten druhý, ale už nedošlo k tomu, že se mohli jeden druhého dotknout. A tak stále jenom štěkali a různě se pohybovali.

Doráželi na sebe

Vše se postupně stupňovalo a bylo vidět, že to už není jenom obyčejné štěkání. Najednou bylo vidět, jak na sebe oba dva začínají dorážet. Vypadalo to, že začínají být stále agresivnější a že pokud by byli u sebe, tak na sebe dokonce i zaútočí. Ještě štěstí, že mezi nimi mohla být daná skleněná přepážka. Ale ta zde nebyla navždy. Najednou se skleněné dveře otevřeli.

Skleněné dveře byly otevřené

Při jednom z pohybů došlo k tomu, že se skleněné dveře, které je oddělovaly najednou posunuly. Každý už se obával toho, co nastane, jelikož psi na sebe doráželi opravdu hodně agresivně. Když se ale skleněný předěl otevřel, byli oba jako vyměnění. Najednou byli velmi krotcí a ani jeden neštěkl. Pomalu si monitorovali terén a nikdo neudělal nic, čím by na druhého zaútočil. Byli stejná, jako lidé. Když je někdo v bezpečí, tak se snaží ukazovat svou velkou převahu. Jakmile to má někomu přímo říci, tak najednou zkrotne a je hodný a slušný. Jak je vidět, u psů je to stejné. Tedy alespoň u této dvojice. Na jejich zajímavou reakci se můžete podívat i vy na přiloženém videu. Uvidíte, že vás musí pobavit. Jak jeho začátek, tak i jeho konec.

Sdílejte článek