Co se ženám na mužích líbí a přitahuje je? Je to samozřejmě dost individuální věc a každá žena bude mít pár svých věcí, které na mužích hledá, ale jiné dámě na nich nezáleží. Vědci ale přišli s tím, že existuje hned několik věcí, které ženám na mužích připadají přitažlivé vždy. Které to jsou? Zjistěte to a udělejte ze sebe muže, kterému žádná žena neodolá. Tyto věci vám nesmí chybět!

Strniště

Zatímco kdysi se muži vůbec neholili, teď to dělají skoro pořád. Upravená tvář je totiž jakýmsi symbolem slušnosti a nehodí se chodit se strništěm do práce nebo do divadla. Ve skutečnosti ale ženám připadá strniště hrozně sexy. Vědci odhalili, že ženám se nejvíce líbí vousy, které narostou přibližně do týdne od posledního holení. Taková tvář vám přinese přízeň mnoha žen.

Plné rty

Těmi často přitahují ženy muže. Ale i opačně to funguje stejně dobře. Plné rty jsou smyslné a ženy lákají k tomu, aby je políbily. Plné rty mnoho mužů nemá, ale pokud máte to štěstí, nebojte se je vystavit. Ženy z vás půjdou do kolen.

Šedivějící vlasy

Možná kvůli tomu máte vy sami komplexy, ale vůbec nemusíte. Ve skutečnosti ženy považují muže se šedými vlasy za velmi atraktivní. Šedé vlasy totiž evokují vyšší věk, jakousi moudrost a často i dojem větší stálosti, vybouřenosti a ochoty usadit se. 

Sportovní postava

Nemusíte být zrovna kulturista, ale musí být vidět, že cvičíte a sport vám není cizí. Pevné paže a lehce se rýsující břišní svaly? Naprostý ideál – ženy se za vámi budou otáčet.

Lícní kosti

Výrazné lícní kosti vyzařují mužnost a sílu. Muž s výraznými lícními kostmi působí sebevědomě a neohroženě – a to jsou samozřejmě vlastnosti, které ženy velmi přitahují. Tomu nedokáže žádná žena odolat.

Vůně

Každý člověk má svou vlastní typickou vůni. Proto se často říká, že partneři si musí vonět – musí se vzájemně přitahovat i bez voňavek a parfémů. Když ale svou přirozenou vůni podkreslíte ještě vhodnou volbou parfému, uděláte rozhodně krok správným směrem.

Sdílejte článek