Domů TIPY A TRIKY Jste starší 40 let a nedaří se Vám přes veškerou snahu zhubnout?...

Jste starší 40 let a nedaří se Vám přes veškerou snahu zhubnout? Vyzkoušejte těchto 8 efektivních způsobů, které jsou pro Vás jako stvořené!

Podle WebMD se náš metabolismus po každém desetiletí našeho života zpomalí asi o 5% poté, co dosáhneme věku 40 let. To znamená, že v těchto letech ženy musí v průměru denně snížit příjem kalorií až o 100 kalorií, aby zůstaly ve stejné formě. Nicméně existují další snadnější a dokonce i překvapivé způsoby, jak spálit tyto přebytečné kalorie!

Dnes jsem pro Vás hromáždili 8 efektivních metod, ve kterých zůstanete ve formě, i když jste starší 40 let. Uvidíte, že některé z nich zde existují již dlouhou dobu, jen jste jim nepřikládali tak důležitou roli, a většina z nich opravdu není tak těžkých a mohou být dokonce zábavnými!

1. Zvolte správné cviky!

Při zpomalení metabolismu je důležité nejen dodržovat každodenní 30minutové kardio, ale také do svého harmonogramu zařadit 4 až 5 tréninků týdně zaměřených na výdrž. Vyzkoušejte tak dřepy, výpady, kliky, apod. To vše jsou skvělé cviky pro udržení zdravé svalové hmoty a spalování ještě více kalorií.

Chůze nejméně 10 000 kroků denně je také skvělý způsob, jak podpořit Váš metabolismus, udržet se fit a zlepšit si náladu.

2. Nastavte si realistické cíle.

Bez ohledu na to, jak může vypadat lákavě hubnout pomocí „kouzelné pilulky“, je nutné si uvědomit, že to není realistické. Navíc, i kdyby se Vám něco takového povedlo, bylo by to mnohem více škodlivé pro Vaše tělo, než prospěšné.

Proto byste se měli snažit hubnout max. 0,5-1 kg týdně, abyste si ušetřili fyzický a emocionální stres spojený s příliš rychlou ztrátou hmotnosti.

3. Dodávejte tělu potřebné vitamíny.

Kam dál?

10 nejčastějších chyb, které ženy dělají se spodním prádlem a jak se jim vyvarovat!

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Další články