Starý dům na venkově skrýval srdcervoucí tajemství

Lidé koupili starý dům na vesnici a nestačili se divit. Prodávali ho mladí manželé, protože jejich rodiče dům nepotřebují a jejich babička před rokem zemřela. Dům patřil právě babičce, která zde žila po desítky let. Do domu od její smrti nikdo nevstoupil. Její rodina sem jen přišla, aby dům prodala. Nechtěli ani věci, které se nacházely uvnitř domu. Co tam noví majitelé našli za poklady? Tomuto příběhu nebudete věřit, ale i takové rodiny existují a není jich málo.

pukuotukas.com

Historie jedné rodiny

Noví majitelé se ptali manželů, jestli si chtějí odvézt věci z domu. Bylo tam nespočet fotografií na zdech. Babička si ráda zdobila stěny svého domova fotografiemi rodiny. A všechno tu zůstalo. Mladí lidé nic z toho nechtěli a řekli, že to klidně mohou vyhodit. Přítomnost jejich babičky je cítit na každém kroku. Vypadá to, že jen odešla nakoupit a všechno zůstalo tak, jak to bylo. Vybledlé fotografie by pro rodinu měly být vzácné, ale bohužel je to pro ně jen minulost, kterou si nechtějí připomínat.

pukuotukas.com

Dopisy dětem a vnoučatům

V prádelníku se našlo mnoho dopisů, které babička psala svým dětem a vnoučatům. Měla čtyři děti, ale tři bohužel zemřely před ní. Zůstala jí jediná dcera a vnoučata. Dopisy nejdříve posílala, ale později si je nechávala doma pro sebe. Ukázalo se, že dcera ani vnoučata dopisy nečetly. Prý jim posílala hromady dopisů, protože se doma nudila. Novým majitelům řekli, že to mohou všechno vyhodit. Slova matky a babičky pro ně vůbec nic neznamenala.

Čtěte také: Žena chová na vlastní zahradě 17 ježků a postavila jim vesnici

pukuotukas.com

Sklep plný jídla

Venkovské domy jsou typické tím, že mají pod úrovní domu sklep. Tento dům nebyl žádnou výjimkou. Když tam noví majitelé přišli, nestačili se divit. Sklep byl plný nakládané zeleniny, marmelády, brambor a dýní. A všechny sklenice měly popisky se jmény dětí.

Všechno to připravovala pro svou dceru a vnoučata. Nikdo si pro to nikdy nepřijel, ale ona jídlo stále skladovala a doufala, že přijdou. Na některých sklenicích bylo loňské datum, kdy bylo ženě 93 let! V 93 letech se vydala do lesa a sbírala houby pro svá vnoučata. A ona nikdy nepřijela!

Zdroj: pukuotukas.com