David Hampl
30 listopadu, 2019

Kdo sleduje zprávy ze showbyznysu, tomu jistě neuniknou informace o tom, kolik známých herců tak často střídá partnerky. A klíč k jejich výběru je poměrně jasný. Hlavně musí být sexy a také musí být mladá. Ukazuje se však, že ne všichni herci musí být nutně stejní. Jsou tu i tací, kteří stále věří na lásku na celý život.

Klasická stará škola

I tak by se dalo psát o této lásce muže, který se proslavil v mnoha filmech a který je se svou stávající ženou dlouhých 25 let. Není jako jeho mladší kolegové, kteří vymetají bary a otočí se za každou sukní. On se narodil v době, kdy byl muž ještě džentlmenem a když ženě slíbil lásku, tak to znamenalo, že s ní bude napořád. A jak se ukazuje, tento slib plní už dlouhých 25 let a podle všeho ho nemá v plánu nijak porušit.

Kdo je tím hercem? Je to Pierce Brosnan

Jistě ho znáte z celé řady filmů, ale tím, který je nejznámější je pochopitelně ten o známém agentovi jejího veličenstva. Ano, i Pierce Brosnan byl jeden čas James Bond – tedy na filmovém plátně. Jedná se o velmi oblíbeného a také charismatického herce, který ukazuje, že je výjimečný jak v profesním, tak i v osobním životě. Hlavně pokud jde o lásku a také o ženu jeho života. Ta je pouze jedna jediná.

Proč není se svou první ženou? Důvod je pochopitelný

Jeho současná žena, tedy Keely Shaye Smithová, není jeho první manželkou. Pierce Brosnan se oženil podruhé. První ženou v jeho životě byla Cassandra Harrisová. Pokud si říkáte, že jsme ho přechválili a že svou první ženu nechal, jste na velkém omylu. I tu miloval a slíbil ji lásku na celý život. Do všeho však zasáhl osud. Jeho první ženu zasáhla rakovina, které následně podlehla.

Jak je možné, že jim to klape?

Keely Shaye Smithová rozhodně není žádná supermodelka. A ani nepochází z filmové branže a už vůbec nemá blízko k šoubyznysu. Jak je možné, že jim to stále tak dokonale klape? Za vše může vzájemná láska, respekt, porozumění, ale i vzájemná podpora, loajalita či schopnost najít si čas jeden na druhého. Lidem z takzvané staré školy to zní samozřejmé, ale u mladých jde často o věci, které v jejich vztazích prostě a jednoduše chybí.

Sdílejte článek