ŠTÍŘI POZOR! Přečtěte si, co si na Vás hvězdy tento týden přichystaly!

Horoskop na týden 19.-25.6.2017

Pokud máte dobrý pocit o nějaké zemi nebo destinaci, mohlo by to vést k tomu, že si vytvoříte reálné cestovní plány. Totéž může být pravda, pokud máte rádi někoho, kdo žije daleko. Můžete také mít vášnivý zájem o nějaký předmět, o němž se chcete dozvědět více, nebo dokonce napsat knihu o daném předmětu, jen kdybyste měli dostatek zkušeností. Váš vášnivý trend může také odhalit silné emoce pro někoho blíže k domovu, které byste mohli být připraveni sdílet.

[hana-code-insert name=’google‘ /]Co Vám hvězdy přejí dnes? 

Dnešek Vám může připadat jako den stvořený pro Vás. Jste emocionálně silní. Cítíte, že jste schopni přeskočit vysoké budovy na jeden skok. Řiďte všechny ty projekty, které máte rádi, ale příliš jste se je báli začít. Dnes máte velkou energii a důvěru, které směřují ve Váš prospěch. Uspějete téměř ve všem, co vyzkoušíte, takže tento okamžik neztrácejte pouze sledováním televize, ale jděte do světa, udělat to, po čem toužíte!

Bude zítřek lepší?

Tempo bude zítra proměnlivé a Vaše vtipné a veselé slovo bude vítáno téměř v každém prostředí, kam vstoupíte. Dělejte věci s ostatními a uvidíte, jaký druh „potíží“ můžete vyprovokovat společně. Zítřek je správný čas vyjít ven a být společenský. Krásné věci a uvolněná hudba jsou oblíbené v den jako je tento. Nemůžete dělat nic špatného jen tím, že jste svým obvyklým, vynalézavým já!