Stiskněte tento bod po dobu 2 minut: Výsledek bude okamžitě viditelný – je to neuvěřitelné!

Pokud se na lidském těle stimulují vhodným způsobem určité body, říkejme jim reflexní, může dojít k výrazné úlevě například od bolestí různých příčin, nebo mohou být pozitivním způsobem ovlivněny i naše orgány a jejich funkčnost. Reflexní terapie je v podstatě známá už tisíce let a svůj původ má v Číně. My zde pro vás máme tip na autostimulaci vlastních reflexních bodů na noze.

Vyzkoušejte si sami na sobě stimulaci reflexních bodů

Pokud nechcete utrácet za nákladnější masáže, můžete vyzkoušet reflexní terapii sami na sobě. Máme zde pro vás tip, jak dvouminutovým stiskem tohoto reflexního bodu na nohách můžete přispět k těmto příznivým změnám:

  • Pokud trpíte nespavostí, nebo se během noci budíte, stimulace vyobrazeného bodu může přispět k tomu, že se váš spánek zlepší a potíže s nespavostí ustoupí
  • Jste často nemocní a máte oslabenou imunitu? Stiskem uvedeného bodu na nohách ji můžete také podpořit
  • Působí mimo jiné i v momentu, kdy vás bolí hlava, nebo chrup, uleví se vám
  • Můžete náhle pociťovat příval energie a dobré nálady, eliminuje se stres

Stimulací tohoto bodu na nártu, mezi palcem a druhým prstem na noze přispějete ale mnohým dalším pozitivním změnám. Zlepší se vám také trávení a podpoříte mimo jiné správnou činnost svého srdce a plic.

Čtěte také: 4 byliny, které by měly být součástí Vaší stravy! Zajistí totiž efektivní vstřebávání vitamínů a minerálních látek!

Reflexní body a jejich vliv na orgány

Stimulace reflexních bodů, jak již bylo řečeno, je nebývale prospěšná pro náš organismus. Automasáž můžete provádět kdykoliv a kdekoliv. Postačí jeden stisk a budete se cítit skvěle. Reflexní terapii lze provádět nejen na nohách, ale i na jiných částech těla. Vyzkoušejte náš tip, který bude mít jednoznačně úspěch. A pokud se vám reflexní masáž zalíbí, můžete zapátrat po dalších možnostech, jak a čím zlepšit svůj zdravotní stav, anebo se dokonce již objednat k odborníkovi, který je na reflexní masáž vyškolený.