David Hampl
15 ledna, 2020

Trápí vás špinavá pokožka? Máte problémy s čistotou zubů? A co takhle účinná zbraň proti kocovině? Představte si, že existuje přípravek, který vám s tímto vším pomůže. Nejlepší na tom je, že je neskutečně levný, takže si ho snadno pořídíte. Pořád nevíte, o čem je řeč? Tak zůstaňte s námi a zjistěte, oč se jedná. Budete překvapeni, když zjistíte, že se nejedná o jediné zázračné schopnosti, kterých je tento přípravek schopen.

Používají ji mnohé kultury

Aktivní uhlí je látka, univerzální a možná i trochu podceňovaná. Jako lék, je již dlouho používaný v mnoha kulturách. Používají ho australští domorodci, Indové i Eskymáci. V Polsku se používá při řešení problémů s žaludkem. Je ovšem důležité vědět, že po něm lze sáhnout i mnohem častěji, protože jeho využití je opravdu široké. Z toho důvodu vám nabízíme několik tipů, které se dají s aktivním uhlím provádět.

Na zuby a kocovinu

Díky svým vlastnostem odstraňuje skvrny ze zubů. Je to velmi účinné a už po prvním použití uvidíte velký rozdíl. Návod na bělení doma. Uhlí je třeba rozpustit v malém množství vody, dát na kartáček na zuby a chvíli pořádně čistit. Poté ho nechte na 3 minuty na zubech a opláchněte.

Černé kapsle aktivního uhlí mohou zabránit kocovině. Díky svým čistícím vlastnostem, odstraní většinu toxinů z těla. Je také důležité, aby se užily 4 kapsle ihned po konzumaci alkoholu nebo jakmile se dostanete domů z akce.

Barvivo i recept na akné

Poslední móda ukázala, že aktivní černé uhlí lze použít na většinu pokrmů. Ačkoliv to vypadá jako umělé barvivo, je zcela bezpečné a přirozené, protože je to právě uhlí. Používá se stejným způsobem jako u jiných potravinářských barviv, a poskytuje velmi zajímavý efekt.

Uhlí dokáže skvěle očistit pleť od případného přebytku kožního mazu a bakterií. Koupel obohacená o uhlí, může vyléčit i ty nejzávažnější případy akné. Stačí jen nalít obsah 2 tobolek do vody. Uhlí může zbarvit pokožku, proto se dobře opláchněte po koupeli.

Sdílejte článek