TEST: Vyberte si strom, který Vás zaujme nejvíce a přečtěte si, co prozrazuje o Vašem charakteru!

Níže najdete obrázky 6 různých stromů. Vyberte si ten, který Vás na první pohled nadchl nejvíce, ať už kvůli barvě nebo tvaru a přečtěte si, co o Vás tento výběr prozrazuje. Sedí přidělený popis i na Vás?

Strom č. 1: Odpovědnost a klid

Pokud jste si vybrali právě první strom, jste velmi odpovědnou osobou. Odpovědnost je Vaší nejpřirozenější vlastností, ale dokážete ji příjemně propojit i s dávkou smyslu pro humor. Přesně tato kombinace Vám pomáhá zvládnout jakýkoliv problém, který je Vám hozen na ramena. Vaší charakteristickou vlastností je také klid. Se svými přáteli, kolegy či s rodinou máte velmi dobré a vyrovnané vztahy. Váš klid se však stává negativem, když byste pro něco ještě mohli bojovat, ale Vy se předčasně vzdáte.

Strom č. 2: Spolupráce a posuzování

Schopnost spolupráce je jednou z Vašich nejcharakterističtějších a nejpřirozenějších vlastností. Jste velmi trpělivým člověkem, který si své blízké kdykoliv rád vyslechne. Druhým kdykoliv rádi pomůžete a uděláte pro ně všechno, co je ve Vašich silách. To však může být někdy i negativem, protože tak mnohdy ztrácíte svou autenticitu a více se staráte o dobro jiných, než o to své.

Strom č. 3: Štědrost a intelekt

Jste velmi štědrým člověkem a pomocnou ruku vždy podáte každému, kdo o ni požádá. Máte ojediněle vyvinutý intelekt, což Vám v kombinaci s Vaší vytrvalostí umožňuje vyřešit i ty nejzávažnější problémy. I díky Vašemu intelektu jste někdy schopen předvídat, co se stane, proto jste při podnikání dalších kroků vždy velmi opatrní.

Strom č. 4: Citlivost a kreativita

Jste osobou, která výrazně vyčnívá z jakéhokoli davu, a to kvůli své kreativitě, kterou dokážete vložit do všeho, co ve svým životě děláte. Právě kreativita pomáhá překlenout všechny obtíže a vede Vás k tomu, abyste se zaměřovali pouze na ty dobré věci. Vaše citlivost Vám zas neustále připomíná, že tvořivost má ve Vašem životě nezastupitelnou roli, a že je nezbytná pro splnění všech Vašich cílů.

Strom č. 5: Tvrdá práce a efektivita

Pokud jste si vybrali právě tento strom, znamená to, že jste velmi těžce pracujícím člověkem – ať už fyzicky nebo mentálně. Uvědomujete si však, že člověk dosáhne úspěchu a splnění svých snů jedině tvrdou prací, takže se na ni vůbec nestěžujete Vše, co děláte, děláte velmi efektivně, takže bez problémů dosahujete každého jednoho cíle, který si stanovíte.

Strom č. 6: Představivost a preciznost

Jste velmi dynamickým člověkem, a to zejména tehdy, když jde o Vaši práci. Nikdy si nevolíte tu nejjednodušší a nejpohodlnější cestu, protože víte, že každá cesta za úspěchem je klikatá. Mnohem raději se budete „brodit“ cestou, která sice ještě vůbec není vyšlapaná, ale pro Vás je o to krásnější. Je možné, že spojení Vaší jedinečné představivosti a preciznosti Vám jednou přinese úspěch a slávu, které si zasloužíte.

Tak co, sedí to na Vás? Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli.