Student si ve škole stěžoval na bolesti břicha, nikdo ho nebral vážně

Noční můrou pro každého rodiče je nechat své dítě cestovat delší cestu do školy, a mnohem horší pak je, když se mu něco stane a trvá delší dobu, než se k němu dostane. Přesně takovému případu museli čelit rodiče 1letého Joshe Graye, který si ve škole začal stěžovat na bolesti břicha.

Ve školní lékařské místnosti zemřel

Chlapec byl zdravý, aktivní a také se ve škole dobře učil. Jaké pak bylo překvapení, když si začal stěžovat na bolest břicha a navštívil školní lékařskou místnost. Po dvou hodinách ale zemřel. Byla to nečekaná tragédie nejen pro školu, ale také pro jeho rodiče, kteří ráno pustili zdravého chlapce do školy, ale z té se nakonec teenager nevrátil.

Josh zamířil ke školnímu lékaři hned poté, co mu bolesti začaly. Nechtěl nic podcenit, protože se jinak cítil docela zdravě. Byl zodpovědný a nenechal nic náhodě. Po dvou hodinách ale z neznámých důvodů zemřel. Podle lékařské zprávy Joshovi měla prasknout tepla ve slezině. Byla to příčina genetického onemocnění, o kterém nevěděli ani jeho rodiče, natož on sám. Vážné poranění orgánu pak bylo jen otázkou času, bohužel se tak stalo právě během školního vyučování.

https://www.tudasfaja.com/

Krvácení nebylo možné zastavit, proto chlapec zemřel

Josh přišel o život z důvodu vykrvácení. Rodiče byli z této zprávy zdrceni, protože ráno odvedli syna do školy a ten se z ní již nevrátil. Josh se před smrtí připravovat na jednu misi, na kterou se již nedostal. Jeho přátelé na jeho počet vytvořili památku a vzpomínají na něj pouze v dobrém, protože Josh miloval svůj život a bral ho takový, jaký je.

Jeho jeden kamarád prozradil, že bylo skvělé být v jeho společnosti. Sám říkal každému, že byl měl být takový, jaký chce být. Jeho spolužáci pak založili stránku, díky které se nakonec vybralo na 35 000 dolarů. Je škoda každého mladého života, tyto situace jsou ale v posledních letech čím dál častější. Mladí lidé umírají z nejrůznějších důvodů.