Domů CVIČENÍ Stydíte se za svou druhou bradu? Pak vyzkoušejte tyto tipy a triky!

Stydíte se za svou druhou bradu? Pak vyzkoušejte tyto tipy a triky!

Mnoho lidí zná problém druhé brady, a zvláště ženy po čtyřicátých letech. Nemyslete si, že pokud netrpíte nadváhou, pak vás tato obtíže nebudou obtěžovat. Vzhled druhého chiku ovlivňuje řadu dalších faktorů: nesprávná držení těla, kožní chvění, genetika.

Odstranění druhé brady bez operace je obtížné, ale možné. Pro tento účel jsou zde speciální cvičení, které vám redakci řeknou „tak jednoduché!“. Vybrali jsme nejúčinnější. Jsou vhodné pro lidi, kteří se s tímto problémem setkali, stejně jako pro preventivní účely. Každé cvičení by mělo být provedeno 5-7 krát.

Jak odstranit druhou bradu?

Zahřátí

Stejně jako ve sportu, než začnete cvičit, musíte se pořádně zahřát. Pokuste se posunovat dolní čelist maximálně dopředu a dozadu.

Vtahování rtů

Otevřete ústa a vtáhněte spodní ret, jako byste ho chtěli sníst. Pak se pokuste zavřít ústa. V tuto chvíli by měly být všechny svaly obličeje napjaté.

Polibek k obloze

Zakloňte svou hlavu co nejvíce to jde. Stlačte rty jako na polibek. Držte tuto pozici po dobu 5 sekund. Pak se uvolněte a vraťte se do výchozí pozice.

Kam dál?

Čtyřicítka Vám už klepe na dveře? Pak je pro Vás těchto 10 stravovacích návyků hrozbou!

Věnujte pozornost svým nohám. Mohou vypovědět hodně o Vašem zdraví!

Zpozorovali jste první vrásky? Zde je 17 potravin, které skvěle fungují proti stárnutí tím, že posilují Vaši pleť zevnitř!

Všímáte si poslední dobou na sobě něčeho divného? Zde jsou zdravotní příznaky, které byste nikdy neměli ignorovat!

7 ranních návyků, které Vám brání ve Vaší vysněné postavě! Zbavte se jich a dosáhněte ideálního těla!

Další články