Svatební den pro ženicha neskončil tak, jak očekával

Svatební den je pro všechny páry jedním z nejdůležitějších dnů v životě. Musíte si být ale naprosto jistí, že si berete správnou osobu. Osoba, kterou si vezmete, musí být vaší životní láskou. Někdy se ale dozvíte věci, které naruší vaši víru v partnera. Podívejme se na příběh nevěsty, která se dokázala dokonale pomstít svému snoubenci.

Zpráva od neznámého odesílatele vše změnila

Svatební den je většinou plný lásky, štěstí a očekávání. Někdy to ale nevyjde. Casey a Alex se měli vzít. Večer před svatbou strávili odděleně, jak říká tradice. Najednou ale Casey dostala zprávu, která otřásla jejím světem. Jakmile si ji přečetla, naprosto se zhroutila. Byly tam snímky rozhovorů a fotografií Alexe s nějakou ženou. Její budoucí manžel to nemohl nijak vysvětlit.

newsner.com

„Každé slovo bylo jako nůž do srdce a svatba se konala za pár hodin. Jak bych mohla zrušit svatbu, když už sem všichni odcestovali a vše už bylo zaplaceno?“ napsala Casey v příspěvku. Byla emocionálně zničená a v noci nemohla spát. Druhý den byla svatba, ale nevěsta měla svůj plán. Nechtěla svatbu zrušit, ale také si nechtěla Alexe vzít.

Čtěte také: Z boubelky sexbombou: takto se mladá žena pomstila svému manželovi

Obřad plný překvapení

Ve svatební den se Casey oblékla, připravila a došla až k oltáři. Při čtení slibů najednou řekla: „Dnes žádná svatba nebude.“ Upustila kytici a vzala do ruky mobilní telefon. Před všemi přáteli, rodinou a Alexem přečetla všechny vzkazy, které si psal se svou milenkou. Alexova tvář postupně bledla, až byl nakonec bílý jako stěna.

Ženich z kostela nakonec utekl. Casey zůstala stát před šokovanými a zděšenými hosty a rodinou. O jejím plánu vědělo jen několik nejbližších kamarádek. Žádná svatba se nakonec nekonala. Naopak si Casey a její hosté užili svatební hostinu. Všichni ji oslavovali za to, že se postavila svému snoubenci a odmítla se provdat za falešného muže, který ji podváděl.

Zdroj: sv.stories.newsner.com