Syn Ivety Bartošové Artur Šteidl promluvil o svém dětství na 10. výročí její smrti! Má i nepříjemné vzpomínky!

Artur Štaidl, syn zpěvačky Ivety Bartošové a hudebního skladatele Ladislava Štaidla, se dlouho vyhýbal rozhovorům o své matce. Teprve při 10. výročí jejího tragického úmrtí se rozhodl promluvit o svých vzpomínkách. Artur Štaidl se narodil do hudební rodiny a jeho matka Iveta Bartošová byla jednou z nejznámějších a nejobdivovanějších českých zpěvaček. Jejich rodinný život byl plný lásky, ale také měl své temné stránky. V tomto článku se podíváme na vzpomínky Artura Štaidla na svou matku a na jejich rodinný život.

Vzpomínky na Ivetu Bartošovou

Vzpomínky Artura Štaidla na jeho matku Ivetu Bartošovou jsou smíšené. Artur otevřeně přiznává, že má nepříjemné vzpomínky z dětství. Byl terčem posměchu spolužáků na základní škole kvůli své matce. Tento zážitek ho zasáhl hluboko a zanechal v něm trvalé jizvy. Přestože se snažil vyhnout tématu Ivety Bartošové, 10. výročí jejího úmrtí ho ale přimělo promluvit o svých pocitech.

Artur Štaidl se rozhodl promluvit o svých vzpomínkách na Ivetu Bartošovou ve třídílném dokumentu s názvem „Málo mě znáš„. V tomto dokumentu Artur otevřeně hovoří o svých nepříjemných zážitcích a o tom, jak ho šikanování spolužáků ovlivnilo. Přestože pro něj bylo složité mluvit o svých pocitech, rozhodl se, že je důležité sdílet svůj příběh s ostatními.

Rodinný život

Iveta Bartošová byla nejen zpěvačkou, ale také matkou a manželkou. Její rodinný život byl plný lásky, ale také komplikací. Artur Štaidl měl blízký vztah se svou matkou a na společné chvíle strávené s rodinou vzpomíná v dobrém. Dokument „Málo mě znáš“ nabízí pohled do života Ivety Bartošové a její rodiny.

Ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde Bartošová vyrostla, jsou zachyceny autentické záběry ze života Ivety a její rodiny. Tyto záběry ukazují běžný sobotní den strávený s rodiči, kde Iveta přichází domů s igelitkou a smaží řízky se svou matkou. Tyto intimní momenty září láskou a radostí, která byla součástí jejich rodinného života.

Artur Štaidl o mámě Ivetě Bartošové (†48)

Artur Štaidl se rozhodl mluvit o svých vzpomínkách a o jejich rodinném životě ve snaze ukázat svou stránku příběhu. Přestože měl nepříjemné zážitky a byl terčem posměchu, rozhodl se vyjádřit své pocity a sdílet svůj příběh s ostatními. Vzpomínky na maminku jsou pro něj důležité a chtěl dát najevo, že i přes obtíže byla jeho matka důležitou součástí jeho života.

Zdroj: Blesk.cz