Syn v talentové soutěži poprosil svou maminku, aby s ním zpívala na jevišti a roztavili oba srdce publika

Přinášíme vám příběh mladého teenagera, který se účastnil známé talentové soutěže. Jeho vystoupení se stalo legendární, protože na jeviště pozval svou maminku, aby si s ním zazpívala. Jakmile spustili, celému publiku spadla brada. Podali excelentní výkon, a to hlavně maminka. Poroto z nich byla naprosto unešená.

Zpěv před publikem

Byli byste nervózní, kdybyste museli zpívat před živým publikem? Pokud ano, můžete to udělat jako britský teenager, který zvolil poněkud zvláštní, ale zajímavé řešení. Cítil velkou nervozitu, když se v roce 2016 účastnil talentové soutěže Britain Got Talent. Rozhodl se tedy, že požádá svou maminku, aby ho na jevišti doprovodila. To, co následovalo potom, se dodnes řadí mezi nejkrásnější duet matka-syn.

Vztah mezi matkou dítětem bývá velmi silný, díky čemuž je pochopitelné, že rodič vždy přispěchá svému dítěti na pomoc, když o to požádá. Maminka britského teenagera netušila, že by i její syn požádal o pomoc. Nakonec se tak stalo a ona musela stanout tváří tvář největším kritikům hudební scény. I přes to, že to se synem zkoušela jen pár týdnů, podařilo se jim společně očarovat publikum.

Čtěte také: Rychle spojila 3 ingredience, které každý má v kuchyni a ohromila hosty. Podávala vynikající jídlo, všichni se ptali na recept

Jamie byl velmi nervózní

Mladý Jamie měl svůj výkon dobře nachystaný a byl na vystoupení připraven. I přesto cítil velkou nervozitu, když se show blížila. Naštěstí měl silnou oporu, o kterou požádal chvíli po tom, co přišel na jeviště. Jeho maminka byla naštěstí skvělou zpěvačkou, takže ji nemusel dlouho přemlouvat.

Jamieho máma souhlasila a okamžitě se k němu na jevišti přidala. Diváci byli naprosto šokováni, protože jejich společné vystoupení bylo fantastické. Maminčin hlas skvěle doplňoval hlas Jamieho, díky čemuž píseň „Řekněte něco“ získala na surové upřímnosti. Všichni v sále z toho byli v šoku. Jejich andělské hlasy ohromily nejen porotu, ale všechny v sále.

Obchodní nabídky se jen hrnou

Šlo sice jen o konkurz, nicméně bylo jasné, že toto duo se dostane dále. A taky, že ano. Hladce prošli přes semifinále a rovnou zamířili do finále. Zde vystoupili z písní „Láska může mosty stavět“. Podali opět skvělý výkon. I přesto, že skončili na 12.místě, naskytla se jim řada obchodní nabídek, které perfektně odstartovaly jejich pěveckou dráhu.