David Hampl
26 června, 2019

Psům je nejlépe, pokud mohou být u svých milujících páníčků, kteří se o ně každodenně starají. Bohužel ne každému psovi se něco takového poštěstí. Je mnoho takových, kteří bohužel musí skončit v útulku. Pokud si jde zde najde jiný páníček, mají velké štěstí a mohou jít do nové milující rodiny. Bohužel množství psů v útulcích je větší, než počet potenciálních majitelů. A tak se stane, že je v útulku pes, který stále nemůže najít majitele. A to je příběh této smutné fenky.

Každý den jenom smutně koukala, zda jí někdo nerozveselí

Bohužel na ni byl opravdu velmi smutný pohled. Už to, že se dostala do útulku ji velmi poznamenalo. A když zde trávila příliš dlouhou dobu, začala ztrácen naději a bylo na ní vidět, jak je smutná. To vše navíc podpořila i její nemoc v podobě svalové atrofie. Jejím vlivem vypadá spíše jako podvyživená a její svaly jí zapadají do lebky. Doslova to vypadá, jako by v útulku už jenom čekala na smrt a bylo jí jedno, co nakonec přijde. Kvůli jejímu vzhledu si jí moc lidí nevšímalo, zatímco jiným psům se návštěvníci věnovali.

K fence přišlo malé dítě

Jednoho dne dorazilo do útulku několik dění. Vše bylo stejné, jako kdykoliv jindy. Většina dětí si vyhledala ty nejkrásnější psy. Jedno dítě ale bylo přece jenom jiné. A to v tom, že zamířilo právě k fence pitbula a zeptalo se, zda by se nemohla nakrmit, že jí určitě bude lépe. Nikdo nemohl dítěti zalhat, že pes je nemocný a už vůbec mu nikdo nemohl zalhat, že pejsek bude pro svou nemoc velmi brzy utracený.

Osud byl k fence pitbula přece jenom milostivý

Žena, která byla s dětmi právě v daném útulku musela následně dlouho myslet na ta slova spojená s tím, že fence může být skutečně lépe, když se nají. Věděla, že se pravděpodobně nic takového nestane, stejně jako věděla, že svému osudu asi neunikne. Přesto se rozhodla udělat něco, co by neudělal každý. Žena se rozhodla, že si fenku vezme a adoptuje ji.

Jakmile se k tomuto rozhodla, už nebylo daleko k činům. A nutno říci, že jakmile si ji vzala, tak ji také pojmenovala novám jménem. Jaké to je? Jedná se o jméno zvané Destiny. Kdo neumí anglicky, tomu musíme vysvětlit, že v překladu toto slovo znamená osud. A jak se této fence pitbula daří? Zjistěte to sami a podívejte se na toto video, které vám toho o ní a o jejím příběhu řekne opravdu mnoho.

Sdílejte článek