Tahle holčička neměla jeden důležitý orgán. To byl důvod její smrti. Co před ní udělali její rodiče, to dojalo skutečně celý svět. Tento příběh musíte znát

Jsou lidé, kteří raději menší rodinu, a potom jsou lidí, kteří by raději rodinu větší. A to se týká i dvojice, kterou je Allison a John Lewisovi. Ti nechtěli mít jenom klasické jedno nebo dvě děti. Oni se rozhodli mít jich více. Jejich rodina byla skutečně početná, protože tu byli oni dva, dále tu byly 4 děti a k tomu všemu ještě jedno dítě, které bylo adoptované. A jelikož jim to stále nestačilo, rozhodli se pro další adopci.

Jedna zajímavá a jedna špatná zpráva

Rozhodli se pro adopci čerstvě narozeného miminka, díky čemuž ho mohli mít pod ochranou již od narození. všechny formality byly bez problémů vyřízeny. Zlom nastal ve chvíli, kdy se zjistilo, že biologická matka daného dítěte nečeká jedno, ale že čeká dvojčata. To byla celkem zajímavá zpráva, kterou však Allison a John Lewisovi přijali s nadšením. Vždyť po velké rodině toužili a rozhodně nechtěli, aby se děti dělily. Netušili však, že je stihne ještě jedna zpráva.

Čtěte také: Neskutečně lahodný nepečený dezert, který si připravíte za 15 minut. Ochutnejte ho a budete se rozplývat blahem!

Objevila se také špatná zpráva, která byla poměrně šokující. Oba dva se těšili na to, jak budou mít ve své rodiče dvojčata. Rodiče jim však řekli, že k tomu nedojde. To proto, že jedno miminko z dvojčat mělo velký zdravotní problém.

Pokračování článku na další stránce