David Hampl
25 března, 2019

Kočka je jeden z nejoblíbenějších mazlíčků. Když jde o důvody, proč si ji lidé pořizují, tak musíme říci, že je to její krása, stejně jako přítulnost, ale je to také inteligence. Díky tomu mohou vznikat různé zajímavé a vtipné situace, které se právě koček jako takových týkají. A často tomu jde majitel naproti, jelikož je škádlí a dělá si z nich legraci. A to je začátek našeho příběhu, který se týká muže a jeho kočky.

Kočka zde ukazuje hlavně to, že si je vědoma toho, že dané jídlo je její a tak ho z pochopitelného důvodu nechce nikomu dát. Tedy nechce ho dát svému majiteli. Ten jí ho sice několikrát odsune, ale kočka se nedá. Její reakce na videu vás rozhodně překvapí. Ona se totiž také nedá.

Boj o její jídlo. Kdo nakonec vyhraje?

V čem je unikátní tento příběh, který můžete vidět na videu? Jasně ukazuje boj páníčka a jeho kočky o jídlo. Ze strany muže, tedy majitele kočky jde jenom o cílenou hru a zábavu. A podle toho to také vypadá. Nejprve kočce jídlo vezme a přesune ho k sobě. V tu chvíli imituje to, že ho jí. Jeho kočka se ale nevzdává a snaží se o to stejné. Tedy sebrat mu misku s jídlem, aby byla jenom její.

Jak vše nakonec dopadne a kdo misku získá? Jak bystrá je kočka a jak si misku bere k sobě? A co dalšího vás na videu pobaví a zaujme? Je toho celá řada. Tak neváhejte a podívejte se, jak si kočka brání své jídlo a chce ho mít stále jenom pro sebe.

Sdílejte článek