Tahle malá chatička má jenom 25 metrů čtverečných. Když vejdete dovnitř, budete překvapeni, kolik je v ní místa a jak dokonale vypadá. Neváhejte a vstupte

Na první pohled malá chatička, která by se spíše vyjímala někde na zahrádce. Celkem má jenom 25 metrů čtverečných. Stačí ale druhý pohled a nejednou zjistíte, že je větší, než se vám zdálo. Stačí jenom vstoupit dovnitř a najednou si řeknete, že byste v něčem takovém velmi rádi žili. A to není vše. Zaujme vás její celková krása, která je patrná jak z vnějšku, tak si ji můžete vychutnat i uvnitř. Pro mnohé jasný sen o dokonalém bydlení.

Dřevo v hlavní roli

Co je v této chatě, tedy v tomto domě na prvním místě? Ano, je to samozřejmě dřevo. to nesmí nikde chybět, což také na první pohled vidíte. Celý exteriér ukazuje, že je vyrobená výhradně ze dřeva. Díky tomu se skvěle hodí do okolní přírody, kam logicky patří.

Čtěte také: Velká rada od lékařů: takto se zbavíte nachlazení a chřipky za 24 hodin

Na dřevo se myslelo také v interiéru. Zapomeňte na běžné bílé zdi a omítku, jelikož tady jsou stěny obložené mnohem hezčím materiálem. A nejenom stěny, jelikož dřevěná je také podlaha a zcela logicky je ze stejného materiálu také strop.

Obývák a jídelna

Žijete v běžném bytě a říkáte si, že zde nemáte ani jídelnu? Tak se podívejte do této chaloupky, kde se na jídelnu místo udělalo. A dokonce je tu místo také na obývací pokoj, což jasně reprezentuje gauč, který je jeho součástí. I když je prostor menší, byl využitý do posledního detailu a došlo zde k tomu, že rozhodně nepůsobí stísněně. Naopak.

Plně vybavená kuchyně

Samozřejmé je, že nemůžete očekávat ohromnou kuchyni s ostrůvkem. Co ale očekávat můžete, to je dostatečně vybavená kuchyně, kde je vše, co potřebujete. Je tady lednice, mikrovlnka, konvice, stejně jako vařič a dokonce také digestoř. Pracovní plocha je také vyhovující a základní vybavení kuchyně je všude v dosahu.

Jdeme nahoru

Jak jinak, než po stylových schodech, kde se dokonale spojuje kráse dřeva s kovovými prvky na zábradlí. Jenom to ukazuje na to, že dnes tolik propagované plasty v takovém srubu rozhodně nemají místo a vždy se bude sázet na klasické materiály.

Hurá do ložnice i koupelny

A co naleznete v horní části? Samozřejmě prostor na spaní, který rozhodně není nijak malý a nabídne pohodlí pro každého, kdo chce trávit noc v příjemném prostředí. Dostatek místa i velká pohodlná postel jsou opět ukázkou využití místa.

A zaujme také koupelna, která je spojena s toaletou. I tady čekejte dřevo, stejně jako zde čekejte pohodlí a nezapomínejte také na prostor. Hygienu zvládnete v dostatečně velkém sprchovém koutu, který je nenásilně do prostoru koupelny vsazen.

Je toho mnohem více

Zaujala vás tato na první pohled malá chatička? Pokud ano, je toho mnohem více, čím dokáže každého zaujmout. Přesvědčit se o tom můžete celkem snadno. Stačí se podívat na několik fotografií, které její krásu jasně reprezentují.