David Hampl
20 června, 2019

Už jen to, že se dvěma manželům podaří přivést na svět a vychovávat dvanáct dětí, je velkou zajímavostí. Není to obvyklé. Pokud ale rodiče vedou své děti k něčemu, co je samotné bavilo, pak se může vytvořit podobně nadaná skupina, jako byli kdysi Kelly Family. Rodina z tohoto příběhu ale nezpívá. Přesto má hudební talent. A také talent na tanec. Toto spojení dává tušit, že vznikne neobyčejná podívaná…

Nadaná rodinka

Osm dívek a čtyři chlapci – sourozenci, kteří se představili v jedné z amerických talentových soutěží. A to všichni najednou. V rámci jednoho vystoupení tak předvedli tanec i hru na hudební nástroje jako jsou housle nebo buben. I když je mezi jednotlivými sourozenci znatelný věkový rozdíl, každé z vystoupení mělo něco do sebe. Jejich úspěch závisí na třech věcech:

  • Jedná se o rodinu.
  • Mají úžasný talent na tančení.
  • A také skvěle hrají na hudební nástroje.

Tanec předvedli i ti nejmenší

Zatímco vystoupení starších sourozenců bylo vybroušené a přesné jako diamant, mladší sourozenci ve věku do deseti let byli roztomilí. Ani těm nejmenším ale nelze upřít to, že jednoduše mají talent a rozhodně se za svůj výkon nemuseli stydět. Souhra tanečníků, hudebníků a sourozenců byla prostě a jednoduše dokonalá.

Stepování základem úspěchu

Základem vystoupení této rodiny je stepování. To může předvádět jen jedna osoba, když se ale připojí více osob, je to hned zajímavější. Speciální boty na stepování totiž vytváří zajímavé rytmické klapání, a když to jednomu z tanečníků nevyjde, jde to slyšet. Takže zatímco u běžného tance si chyby nemusíte všimnout, stepování chybu prozradí. Velmi vtipné je připodobnění stepu a hraním na buben, jak to předvedli v ukázce dva z bratrů. Tato rodina je jednoduše neobyčejná.

Sdílejte článek