David Hampl
11 března, 2019

Nejenom děti, ale také jejich rodiče jistě znají známou píseň Let It Go. To proto, že se jedná o jeden z hlavních hitů filmu Frozen neboli Ledové království. A tento film byl samozřejmě pro rodiny doslova povinností a v kinech trhal rekordy. Bylo tedy jasné, že rekordy trhala i tato píseň, pokud šlo o počty následných přehrání. A pokud je nějaký hit oblíbený, je jasné, že se začnou objevovat četné covery.

Tento cover písně Let It Go za to stojí

Co je to cover? Jedná se o danou píseň, která je přezpívaná někým zcela jiným. Takových coverů vznikly stovky, ve všech kontinentech. Některé byly dobré, jiné byly horší. A potom tu jsou takové, o kterých je možné říci to, že jsou zaručeně těmi nejlepšími. Tato píseň Let It Go se už krátce po uvedené stala velkým hitem. A není se čemu divit.

Podívejte se sami

V čem je tato verze písně tak unikátní? V první řadě je to tím, že vznikla v Africe, kde slovo mráz a led často bývá neznámé slovo. Zmiňujeme to především pro fakt, že Let It Go je ústřední píseň filmu Ledové království. Dále nelze zapomenout také na to, že mluvíme o verzi písně, která není odzpívána jenom jedním interpretem. Zde se totiž nachází dětský sbor. A to skutečně velmi početný. Při poslechu této písně tak mnohé doslova mrazí.

Co říkáte vy, líbí se vám tato verze písně, nebo má podle vás ještě mezery a rezervy? Posuďte sami a napište nám do komentářů, zda se vám líbila stejně jako nám. Nebo nám můžete dát tipy i na několik dalších, pokud jste přesvědčeni o tom, že jsou minimálně stejně povedené, jako právě tato.

Sdílejte článek